darbo laikas (8-17 val.)
MŪSŲ KONTAKTAI
Greitasis užsakymas
Greitasis užsakymas leidžia dar paprasčiau įdėti prekes į krepšelį, įvedant prekės kodą. 

SureColor SC-P Serijos spausdintuvai (6 prekė (-ės))

Jau nuo seno Epson „foto-spausdintuvai" spalvotoms bei monochrominėms reprodukcijoms diktuoja kokybės standartus ir gali pasiūlyti sprendimus visiems „foto-industrijoms" dalyviams.

Pagrindinės savybės

 • Išplėstinės spalvinės konfiguracijos pagalba užtikrinama ne tik neįtikėtinai plati spalvinė gama, bet ir šviesių pustonių detalumas bei realistiškumas.
  Smulkios detalės: Epson galvučių technologijų pagalba jūsų spaudoje atsispindės visi subtiliausi tonai, tekstūros bei detalės.
  Realistiški odos tonai: švelnūs, vientisi tonai, natūralios gradacijos - visa tai Jūsų idealioms portretų reprodukcijoms.
  Ilgaamžė spauda: unikalios technologijos Epson pigmentiniai rašalai užtikrina, kad spauda išliks nepakitusi daugelį metų.
  Aukštas produktyvumas: paprasta naudoti, automatinės operacijos, minimalūs priežiūros kaštai.
  Plati spaudos medžiagų pasirinkimo gama: fotopopierius, "art" popierius, plėvelės, drobės ir kiti.

Panaudojimas

 • Inovacijos ir kokybė stebinantiems rezultatams.
  Fotografijoje, mene, profesionalioje spaudoje - visur matoma auganti plataus formato spaudos paklausa. Todėl Epson sukūrė spausdintuvus, galinčius pasiekti aukštą produktyvumą, kartu išlaikant fotografinę kokybę. Kitas Epson inovacijų tikslas buvo sukurti itin patogius įrenginius, kuriais galėtų naudotis ne tik profesionalai, bet ir vartotojai be specialių mokymų.
Paieškos kriterijai
IŠMATAVIMAI (P X I)
PLOTIS MM
ILGIS MM
Rodoma 1 - 6 iš 6
Išdėstyti rezultatus pagal:


 • Ankstesnis
 • 1
 • Kitas