darbo laikas (8-17 val.)
MŪSŲ KONTAKTAI
Greitasis užsakymas
Greitasis užsakymas leidžia dar paprasčiau įdėti prekes į krepšelį, įvedant prekės kodą. 

Graphtec FC9000 serijos pjaustytuvai-ploteriai (2 prekė (-ės))

Šiuo metu rinkoje pažangiausi aukščiausios kokybės Graphtec FC9000 serijos pjaustytuvai-ploteriai pasižymi išskirtiniu pjovimo tikslumu, patikimumu ir universalumu. Graphtec FC9000 ploteriai rekomenduojami daugelio didžiausių pasaulinių kompanijų, veikiančių reklamos gamybos, tekstilės pramonės ar automobilių dekoravimo srityse.

Pagrindinės savybės

  • Geriausi rinkoje techniniai parametrai: 1485 mm/s pjovimo greitis, 39.2 m/s² pagreitis ir 5.88 N (600 g) peiliuko spaudimo jėga.
    „Data link” funkcija / Barkodų skaitymas / Nepertraukiamas pjaustymas. Nuskaitant Graphtec originalų barkodą, FC9000 automatiškai parenka pjovimo duomenų failą kompiuteryje (arba iš USB atmintinės) ir gali nepertraukiamai vykdyti markerių nuskaitymo ir pjovimo funkciją. Tokiu būdu, be operatoriaus įsikišimo, gali būti išpjautas visas spaudos ritinys su skirtingais darbais.
    Patobulinta optinė sistema pjaustymo darbams ARMS 8.0 (Advanced registration Mark Sensing system) su tarpiniais markeriais (X ir Y), padedančiais išvengti bet kokių spaudos netikslumų dėl medžiagos termo deformacijų. Galima naudoti ir spalvotus markerius, bei nuskaityti markerius ant veidrodinių ar atspindinčių paviršių.
    „Auto paneling” ilgų, net iki 15 m, failų pjovimo dalimis funkcija. Galimybė dirbti tiesiai iš USB atmintinės (yra atskira jungtis).
Rodoma 1 - 2 iš 2
Išdėstyti rezultatus pagal:
Kaina
6 980,00 €
už 1 vnt
(62,0 kg)
Prekė yra sandėlyje
> Kiekių palyginimas


  • Ankstesnis
  • 1
  • Kitas