PRODUKTO TIPAS
PREKĖS ŽENKLAS

Pakavimo įrenginiai

Pakavimo procesas yra vienas iš svarbiausių veiksnių užtikrinant verslo efektyvumą ir klientų pasitenkinimą. Pakavimo įrenginiai bei mašinos, yra labai svarbi šio proceso dalis. Įmonės, kurios naudoja pakavimo įrenginius gali sutaupyti laiką, išteklius ir netgi padidinti galimybę parduoti aukštesnės kokybės produktus.


Modernioje rinkoje naudojama įvairi technika ir įrenginiai, nuo paprasčiausių buityje naudojamų priemonių tokių, kaip peilis, svarstyklės, vakuumavimo prietaisas - vakuumatorius iki profesionaliam naudojimui skirtų automatinių gamybos bei pakavimo linijų. Galimybė automatizuoti procesus suteikia įmonėms konkurencinį pranašumą prieš konkurentus.


„Antalio” asortimentas


„Antalio” asortimente galite rasti įrankius ir įrenginius, skirtus palengvinti ar automatizuoti pakavimo procesą. Šie įrenginiai pasižymi paprastu instaliavimo procesu, jie paprasti naudoti, tačiau ženkliai palengvina bei pagreitina pakavimo procesą. Mūsų asortimente rasite tokius įrenginius kaip padėklų apvyniojimo Stretch plėvele įrenginiai, rankinius surišimo tvirtinimo juosta įrenginius, aptraukimo termo plėvele įrenginius bei įvairius laikiklius.


„Antalio” asortimente taip pat parduodame skirtingas pakavimo plėveles bei pakavimo įrenginius:Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)


Koks skirtumas tarp rankinio ir automatinio pakavimo stretch plėvele? Rankinis pakavimas yra lėtesnis, tačiau suteikia didesnę plėvelės dozavimo bei formavimo kontrolę, taupo vietą. Automatinis pakavimas yra gerokai greitesnis, efektyvesnis ir padeda lengviau supakuoti norimas siuntas. Galimi skirtingi pakavimo įrenginių modeliai, kuriuos reiktų rinktis atsižvelgiant pagal tai kiek padėklų pakuojate bei kitus poreikius. Asortimente turime ne vieną modelį, todėl jūs galite palyginti ir pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.


Kaip išsirinkti tinkamą rankinį lipnios juostos laikiklį? Vienas svarbiausių faktorių renkantis lipnios juostos laiklį, atsižvelgti ar naudojamos lipnios juostos plotis yra suderinimas su laikiklio pločiu.


Ar lipnios juostos laikikliai turi specialius peilius juostos nupjovimui? Taip, mūsų siūlomi lipnios juostos laikikliai turi integruotus aštrius peilius efektyviam lipnios juostos nupjovimui.


Kaip galima atsiimti užsakytas prekes? Prekes galime pristatyti Jūsų nurodytu adresu arba prekes galite atsiimti patys mūsų sandėlyje. Daugiau informacijos apie pristatymo paslaugas.


Kokiais būdais galima užsisakyti prekes? Pakavimo įrenginius galite užsisakyti telefonu arba elektroninėje parduotuvėje. Išsirinkite tinkamą įrenginį, įsidėkite į krepšelį ir prisijungę, tęskite pirkimą. Pasirinkite mokėjimo būdą ir suformuokite užsakymą. Galite būti tikri, kad gausite aukštos kokybės produktą už konkurencingą kainą. Tai patogu, greita ir efektyvu.


„Antalis” tai vieta, kurioje daug metų stengiamės padėti įmonėms rasti geriausius pakavimo sprendimus. Čia visada galite rasti aukštos kokybės produktus, profesionalų aptarnavimą ir konkurencingas kainas. Tai tik keletas išvardintų priežasčių dėl kurių turėtumėte pasirinkti „Antalį”, kaip savo pakavimo prekių partnerį.

Populiariausi produktai