#{mi2.catalog.search.boxselector.title}
Ieškote dėžutės? Raskite tinkamą dėžę pagal vidinius išmatavimus (mm)
PRODUKTO TIPAS
ILGIS MM
PLOTIS MM
AUKŠTIS MM
FORMATAS
SPALVA
STORIS MM
GREEN STAR SYSTEM

Dėžės ir padėklai

Kartoninės dėžės yra naudojamos daugelio verslų, siekiančių saugiai ir patikimai pakuoti bei transportuoti savo produkciją. Antalis siūlo didelį gofruoto kartono dėžių asortimentą, atitinkantį visus Jūsų poreikius.

Kartoninių dėžių asortimentas

Antalio asortimente parduodamos įvarių dydžių dėžės: tiek mažesnės kartoninės dėžutės, tinkančios mažesniems ir lengvesniems daiktams pakuoti, tiek ir didelės talpos transportavimo dėžės, suteikiančios patikimą apsaugą pervežimo metu.

Kartu su gofruoto kartono dėžėmis mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat galite rasti susijusius produktus: lipnias juostas, tūrio užpildus ir apsaugines medžiagas, pakuotę siuntiniams, vokus važtaraščiams bei kitus pakavimo produktus.

Kartoninių dėžių privalumai

Yra keletas svarbių priežasčių, kodėl kartoninės dėžės yra geriausias pasirinkimas Jūsų verslui:

  • Kartoninės dėžės yra tvirtos. Jūsų produktai bus apsaugoti nuo pažeidimo rizikos transportavimo metu.
  • Tai yra tvari pakuotė, kurią galima perdirbti. Gofruotas kartonas yra tvirta ir patvari medžiaga užtikrinanti, kad dėžes galima būtų naudoti pakartotinai. Taip mažės atliekų kiekis ir Jūs prisidėsite prie tvarios verslo praktikos.
  • Kartoninės dėžės yra itin universalios ir jas naudoja įvairiose situacijose. Jos puikiai tinka prekėms pakuoti ir pervežti.
  • Taip pat jos puikiai tinka sandėliavimui – dėžė yra lengva, kompaktiška ir gali būti lengvai sulankstoma bei laikoma taupant vietą.
  • Dėžės yra populiarus pasirinkimas siuntų paštomatams arba parduotuvėje parduodamiems produktams dėl jų lankstumo, patvarumo ir galimybės lengvai pritaikyti įvairaus dydžio ar formos prekėms.

Kartoninių dėžių pasirinkimas

Renkantis kartonines dėžes, svarbu atsižvelgti į tam tikrus veiksnius. Įvertinkite savo daiktų svorį, matmenis ir atsparumą dūžimui, kad pasirinktumėte tinkamą dėžės stiprumą. Taip pat atkreipkite dėmesį į transportavimo ir saugojimo sąlygas, kurios gali turėti įtakos Jūsų siuntoms.

Internetinėje parduotuvėje prie kiekvienos dėžės nurodyti dėžių išmatavimai bei jų tinkamumas populiariausiems paštomatams. Kodas XS, S, M, L ir XL žymi dėžutės atitikimą paštomato dydžiams. Pavyzdžiui, mažoji dėžė naudojama XS ar S tipo paštomatams. Prieš užsakant dėžes, įsitikinkite, kad pasirinktas prekės kiekis atitinka Jūsų poreikius.

Pasirinkti tinkamą dėžę gali būti iššūkis, ypač kai pakuojami nestandartinių formų produktai. Antalis pasirūpins, kad šis procesas būtų lengvas ir patogus. Mūsų profesionali komanda visada pasirengusi suteikti Jums konsultaciją ir padės rasti tinkamiausią kartoninių dėžių variantą. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, mes galime pasiūlyti optimalaus dydžio ir stiprumo dėžes, kad pakuotė atlaikytų nenumatytus išbandymus ir transportavimas būtų sklandus.

Labiausiai paplitęs trijų sluoksnių gofruotas kartonas (E, B ir C banga), iš kurio gaminamos įvairiausių konstrukcijų ir dydžių dėžės, puikiai tinkančios lengviems ir vidutinio sunkumo produktams pakuoti. Penkių sluoksnių gofruotas kartonas turi 2 bangas (BE ar BC) ir dažniausiai naudojamas sunkesniems produktams pakuoti ir transportuoti.

Svarbūs aspektai renkantis dėžes

Renkantis kartonines dėžes, svarbu atkreipti dėmesį į kelias svarbius aspektus:

  • Patikrinkite, ar dėžė yra pakankamai tvirta ir atlaikys pakavimo proceso metu susidarantį spaudimą.
  • Pasirinkite dėžę, kuri yra pritaikyta Jūsų produktui – tinkamas aukštis, ilgis ir plotis užtikrins, kad produktas telpa tvirtai ir saugiai. Išmatavimai visada nurodomi vidiniai. Išsirinkus dėžę, rekomenduojame įsigyti tūrio užpildus.
  • Atkreipkite dėmesį į gofruoto kartono bangą, kuri nurodo kartono storį.

Antalis siūlo kartonines dėžes, kurios atitinka aukštus kokybės standartus. Mūsų produktai pagaminti iš tvirto gofruoto kartono, kuris gali būti FSC sertifikuotas. Jis yra trijų sluoksnių arba penkių sluoksnių, užtikrinančių didesnį atsparumą deformacijoms ir apsaugą nuo smūgių. Be to, mūsų dėžės gali būti pritaikytos pagal Jūsų poreikius – galime pagaminti dėžes, kurių matmenys, konstrukcija ir spalva atitiks Jūsų lūkesčius.

Dar viena ypatinga savybė, kurią svarbu paminėti, yra greito uždarymo dėžes. Speciali konstrukcija arba dėžės automatinis dugnas leidžia greitai ir patogiai dėžę uždaryti. Tai palengvina pakavimo procesą ir sutaupo laiko bei pastangų. Kai reikia greitai uždaryti dėžę ir užtikrinti paprastą atidarymą, pasirinkite greito uždarymo dėžes.

Antalis - patikimas tiekimo partneris

Renkantis kartono dėžes, svarbu pasitikėti tiekimo partneriu, kuris užtikrintų aukštos kokybės produktus, pritaikytus Jūsų verslo poreikiams, greitą pristatymą ir puikų aptarnavimą. Užsisakykite iš Antalio internetinės parduotuvės jau šiandien!

Populiariausi produktai