Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

image-from-the-document-manager

 

logo_katrin_244x166.png

„Katrin" visada šalia!

 

Mes norime sukurti pasaulį, kuriame higiena nebūtų
prabanga, kuriame galėtumėte viską liesti, tyrinėti
ir
džiaugtis gyvenimu. Norime sukurti pasaulį, kuriame
žmonės jaustųsi kaip namuose, net ir būdami
toli nuo
jų. Tačiau vieni mes negalime to padaryti – mums
reikia klientų pagalbos.

Mes esame higienos specialistai, kurie supranta, ko
reikia klientams, ir padeda jiems išsivaduoti nuo

rūpesčių. Mes visada šalia ir galime pasiūlyti Jums
sprendimą.

 

 

 

Daugiau informacijos apie Katrin.

 

 

 

 

Katrin" sprendimai ir produktai:

 

Skirtingiems klientams reikia skirtingų higienos sprendimų. Jūsų klientų ir darbuotojų pasitenkinimas priklauso nuo patalpų aplinkos. Nesvarbu, kur yra viešasis tualetas, futbolo stadione ar maistą gaminančioje įmonėje, Katrin" specialistai išsiaiškins Jūsų poreikius ir ras geriausią sprendimą.

  • Sprendimai viešajam tualetui: leiskite kitiems naudotis Jūsų viešuoju tualetu ir paverskite tai pranašumu. Tinkamai įrengtas ir prižiūrimas tualetas rodo, kad klientai yra gerbiami.
  • Darbo vietoms skirti sprendimai: pasirūpinkite, kad darbo vieta būtų efektyvi ir ekonomiška. Tinkamai parinktos valymo priemonės pagerins darbo aplinką ir padės pasiekti gerų rezultatų!
  • Svečių patogumą užtikrinantys sprendimai: pasirūpinkite savo klientų poreikiais, nesvarbu, kokias paslaugas teikiate – maitinimo, nakvynės ar poilsio. Jūsų svečiai yra mūsų svečiai. Atsižvelgdami į visas smulkmenas, mes pasistengsime, kad jie jaustųsi taip, lyg būtų visada laukiami.
  • Higiena užtikrina sėkmę: dėl infekcinių ligų darbovietės praranda daug pinigų ir sugaišta daug laiko. Ar norite sužinoti, kaip higiena galėtų padėti užtikrinti Jūsų įmonės sėkmę? Susisiekite su mumis!