image-from-the-document-manager

 

Logo_Digigreen_Home_296x100.png

Digigreen...100 % skirtas skaitmeninėms

technologijoms, 100 % aplinką tausojantis

 

Pastaruoju metu spausdinimo rinkoje labai smarkiai padidėjo

kokybiško ir perdirbto popieriaus poreikis. Kartu su vis

intensyvesniu skaitmeninių spaudos technologijų naudojimu,

tampa vis svarbiau atrasti popierių, kuris tiktų visiems

spausdintuvams ir užtikrintų puikius, pasididžiavimo

vertus, spausdinimo rezultatus.

 

Atsižvelgdama į šiuos poreikius, įmonių grupė „Antalis“

sukūrė „Digigreen“. Tai skaitmeninėms spausdinimo

technologijoms skirto aukštos kokybės aplinkai

nekenksmingo popieriaus asortimentas.

Ar galima norėti daugiau?

 

Atraskite išskirtinius „Digigreen“ pranašumus:

 

  • Suderinamas su skaitmeninėmis spausdinimo technologijomis: popierius yra sertifikuotas HP Indigo ir visiškai suderinamas su dažomuosius miltelius naudojančioms spausdinimo technologijoms (Canon, Konica, Minolta, Xerox, Kodak, Ricoh ir Xeikon).
  • Platus lyginamųjų svorių ir formatų pasirinkimas: nuo 100 g/m2 iki 350 g/m2 Gloss ir Silk paviršių popierius tiksliai supjaustomas į formatus, reikalingus Jūsų skaitmeniniams spausdintuvams.
  • Spausdinimo kokybė: tolygiai suformuotas, ypač lygus paviršius ir puikios spausdinimo savybės užtikrina aukščiausią kokybę ir spausdinimo procesą be trikdžių.
  • Išskirtinis baltumas (CIE 124), purumas ir geros neskaidrumo savybės.

 

100% digital

„Digigreen Gloss“ ir „Digigreen Silk“ užtikrina puikią spausdinimo kokybę ir tolygų popieriaus padavimą, naudojant spalvoto ir nespalvoto skaitmeninio „HP Indigo“ ir „Dry toner“ spausdinimo technologijas.
„Digigreen“ – tai geriausias kreidinis popierius sukurtas „HP Indigo“ įrenginiams, kuriam buvo suteiktos net 3 žvaigždutės už 3 atliktus bandymus:

Puikiausias ofsetinio paviršiaus suderinamumas: nėra ofsetinio paviršiaus atminties, nereikalauja dažno paviršiaus valymo, todėl tinka didelės apimties darbams atlikti (12 000 lapų).
Puikus paviršiaus ir dažų sukibimas: užtikrina puikų spausdinimo rezultatą spausdinant spalvotus ir monochrominius spaudinius.
Nepriekaištingas darbo našumas: tolygaus darbo dėka popieriaus užstrigimas sumažintas iki 0%, o spaudiniai sudedami nepriekaištingai lygiai.
„Digigreen“ popierius taip pat skirtas skaitmeninės spaudos įrenginiams, naudojantiems „Dry toner“ technologijas:
Tinka daugeliui „Dry toner“ skaitmeninės spaudos įrenginių.
Nepriekaištingas darbo našumas, tolygaus darbo dėka popieriaus užstrigimas sumažintas iki 0%, o patys spaudiniai „nesusiriečia“ po spausdinimo.
Puikus dažų sukibimas ir tirštumas.

 

100 green

„Digigreen“ atitinka visus nepavojingo aplinkai produkto reikalavimus, keliamus skaitmeniniam spausdinimo procesui. Jo sudėtyje yra mažiausiai 50% perdirbto pluošto ir jis atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartų reikalavimus.