image-from-the-document-manager

 

Logo-Cyclus-Home-152x168.png


 „Cyclus“  - 100 % perdirbtų produktų idėjos


„Cyclus“ yra tarptautinėje rinkoje garsus 100 % perdirbto popieriaus

asortimentas. „Cyclus“ gamyba atitinka griežčiausius aplinkosaugos reikalavimus.

Tai natūralaus atspalvio ir struktūros popierius, ant kurio Jūs puikiai realizuosite

savo kūrybines mintis. Popierius „Cyclus“ patenkins visus kokybiškam popieriui

keliamus reikalavimus, tinkamai perteiks Jūsų žinią bei požiūrį į aplinką.

Tegul popierius kalba už Jus!

 
 

 

Atraskite išskirtinius „Cyclus“ privalumus:

 

  • Unikali ekologiškų produktų idėja Europoje gerokai sumažina neigiamą spaudos medžiagų gamybos įtaką aplinkai (mažiausias išskiriamo anglies dioksido dujų kiekis, sutaupoma 45 % vandens ir 80 % energijos, palyginti su gamyba iš pirminių medžiagų).
  • Originali išvaizda, natūralus baltumas  ir charakteringi taškeliai, akimirksniu vizualiai informuojantys apie rūpinimąsi aplinka ir bendrovės socialinės atsakomybės vertybes.
  • Didžiausias natūralių perdirbtų produktų asortimentas  (kreidinis, nekreidinis popierius, vokai), pasižymintis dideliu lyginamojo svorio pasirinkimu (nuo 70 iki 350 g/m2), atitiks visus Jūsų poreikius.
  • Unikalus paviršius ir aukštas neskaidrumo lygis  užtikrina geros kokybės spaudą net ir tais atvejais, kai naudojamas nedidelis kiekis medžiagų ir daug rašalo.
  • Šis popierius atitinka aplinkosaugos standartų reikalavimus.  Pasirinkę aplinkai draugišką popierių „Cyclus“, Jūs siunčiate pasauliui stiprią žinią apie savo atsakomybę bei atsakingą požiūrį į gamtą bei jos išteklius.