Conqueror Latest News

Naujienos ir renginiai

 

Logo_conqueror_home_301x81-2.png

 

 

 

 

 

 

conqueror_greys.jpg        

>> Trys nauji Conqueror Wove" ir Laid" pilki atspalviai 


Šie nauji atspalviai atgaivina ir papildo Conqueror Wove" ir „Laid" gerai visų pažystamų baltų ir kreminių atspalvių dekoratyvinio popieriaus asortimentą.

Sumaišius esamus baltus atspalvius su šiuolaikiškais tonais, pagyvinama visa spalvų paletė. Tai leidžia spręsti, kad Conqueror" yra puikus pasirinkimams išskirtiniams spaudos darbams. Taip pat, jis yra modernus ir tuo pačiu nesenstantis.

 

SoftGrey.jpg      

Conqueror Feather


Švelni ir šilta pilka su itin subtiliu alyviniu tonu. Pastelinis pilkas tonas puikiai tinka firminiams blankams ir kitiems įmonės komunikacijos dokumentams. Ši spalva buvo kruopščiai atrinkta, kad dėrėtų su Diamond White" ir Calligraphy",  taip suteikdama švelnumo ir neutralumo baltos ir juodos spalvų paletėje.

Midgrey.jpg      

Conqueror Pencil


Labai neutrali, tuo pačiu elegantiška ir šiuolaikiška pustonė pilka spalva. Jos neutralumas sujungtas su „Conqueror High White"  sukuria modernumo pojutį. O trijų spalvų kombinacija su Diamond White" ir Feather" gali tapti išskirtiniu prekinių ženklų identitetu.

Dark.jpg          

Conqueror Cartridge


Stipri, tamsi pilka spalva. „Cartridge" mažina atotrūkį tarp Pencil" ir Calligraphy" atspalvių. Puikiai išlaiko pusiausvyrą tarp šilto ir šalto atspalvio, su lengvu žemišku pustonu. „Cartridge" atrodys įpatingai, jei naudosite auksinę ar varinę foliją.

Norite pamatyti? Kviečiame į Antalio Grafinio Dizaino Centrą! Prieš atvykdami suderinkite savo vizito laiką su mūsų popieriaus konsultante gdc@antalis.com

Daugiau apie Conqueror” naujienas rasite Arjowiggins Creative Papers puslapyje.