Dėmesio: laikinai negalimas prekių atsiėmimas iš "Antalis" UAB sandėlio. Biurai bei Grafinio Dizaino centrai lankytojų taip pat nepriims.

Coala Interjero dekoravimo plėvelės

Naujiena Coala Interjero dekoravimo plėvelės

Coala_interior_film_1440x540px.jpg
 

  Užsisakyti pavyzdžius ir spalvynus     Peržiūrėti A5 pavyzdžių brošiūrą     Užsisakyti produktus   

Susisiekti su vadybininku     


Norite suteikti savo interjerui naują įvaizdį?

Antalis pristato Coala interjero lipnias dekoravimo plėveles jūsų vizijų įgyvendinimui!


„Coala Interior Film" – tai lipnios plėvelės interjero dekoravimui. Galima rinktis iš daugiau nei 650 įvairių spalvų bei realistiškų tekstūrų. Šios medžiagos leidžia daugumą paviršių padengti per rekordiškai trumpą laiką mažesnėmis sąnaudomis. „Coala" plėvelių pagalba galėsite greitai ir ekonomiškai atnaujinti namų, verslo ar viešąsias erdves, baldus, sienas, biurus, virtuves ir daug daugiau!

 


Coala interjero dekaravimo plėvelių asortimentas sudarytas iš 8 kolekcijų:

Wood, Solid colours, Leather, Marble, Metallic, Glitter, Natural Stone ir Fabric. Plėvelę galima klijuoti ant sudėtingų, lenktų ar apvalių paviršių termiškai formuojant (iki 15% jų dydžio). Rekomenduojame pasitelkti profesonalius klijuotojus. Galite užsisakyti tik nuo 2 m ilgio iš daugiau nei 200 gamintojo sandėliuojamų spalvų. Užsakymą pristatysime per kelias darbo dienas! Ritinio plotis - 122 cm.

 

wood   solid colours   leather   marble
             
Wood   Solid Colours   Leather   Marble
             
mettaliser.jpg   glitter   stone   fabric
             
Metallics   Glitter   Stone   Fabric


 

Daugiau nebekeiskite senų biuro stalų naujais, o atnaujinkite juos apklijuodami odos tekstūros plėvele, kuri atrodys labai realistiškai. Norite perdažyti sienas, bet negalite sau leisti užsidaryti remonto laikotarpiui? Klijuokite ant sienų „Coala Interior Film Fabric“ ir sukursite jaukią bei prabangią aplinką.

Nesvarbu, ar tai būtų privatus būstas ar vieša erdvė su „Coala" interjero dekoravimo medžiagomis darbus galėsite atlikti dienos laikotarpyje, išvengiant dažymo ir intensyvių kvapų.
       Coala Interior Film

 
Coala Interior Film     

„Coala Interior Film" ne tik lengva užklijuoti, bet ir paprasta prižiūrėti, jos atsparios UV spinduliams bei atitinka „EuroClass“ nedegumo standartus. „Coala" plėvelės turi tirpiklio pagrindo klijus su „Bubble free” technologija, kuri padeda išvengti oro burbulų klijuojant bei geru, ilgalaikiu lipnumu.


Išsirinkite ir užsisakykite A5 plėvelių pavyzdžius ir eksperimentuokite atnaujindami paviršius. Taip pat galite įsigyti spalvyną „Maxi Swatch“, kuriame rasite daugiau nei 200 populiariausių spalvų bei tekstūrų.


 

 

paperman