Dėmesio: laikinai negalimas prekių atsiėmimas iš "Antalis" UAB sandėlio. Biurai bei Grafinio Dizaino centrai lankytojų taip pat nepriims.

Coala Coversafe inovatyvi lipni plėvelė, pasižyminti išskirtinėmis antimikrobinėmis savybėmis

Coala Coversafe - jau sertifikuota SARS-CoV-2!

 

table_verre900x397.jpeg

 

 

Coala Coversafe™ užtikrina greitą ir efektyvią daugumos paviršių apsaugą nuo virusų bei bakterijų net 24 valandas per parą. Sunaikina iki 99,9% virusų! Jau sertifikuota SARS-CoV-2 (COVID19 sukėlėjas): po 1 val. ant paviršiaus sunaikina daugiau nei 96% virusų!

 

 

Užsisakyti internetu       Užsisakyti pavyzdžius    Atsisiųsti brošiūrą     Atsisiųsti klijavimo instrukciją

 

 

Šiuo metu, kai ypatingai didelis dėmesys skiriamas saugai bei sanitarinėms sąlygoms, Antalis nori savo klientams pasiūlyti geriausius novatoriškus sprendimus, galinčius garantuoti saugią aplinką ir sėkmingą veiklos tęstinumą.

 

 

 

Coala Coversafe ™ - tai lipni permatoma plėvelė, pasižyminti išskirtinėmis antimikrobinėmis savybėmis, užtikrinanti nuolatinę įvairių paviršių apsaugą. Prancūzijos kompanija „Pylote“ sukūrė ir užpatentavo revoliucinę mineralinių mikrosferų technologiją, kurios dėka kad šias mikrosferas galima įkomponuoti į įvairias medžiagas, neprarandant jų efektyvumo.

 

Pasitelkdama novatoriškas mineralinių mikrosferų technologines ypatybes Coala Coversafe ™ užtikrina nuolatinę trigubą paviršiaus apsaugą (24 valandas per parą): greitai ir efektyviai naikina virusus (įskaitant koronavirusus ar gripą), bakterijas bei pelėsį (pvz., SARS-CoV-2 koronaviruso, sukeliančio COVID19, ant paviršiaus sunaikina daugiau nei 96% per 1 val.; > 99,9% per 24 val.). Ši apsauginė lipni plėvelė yra ne tik veiksminga, plona, skaidri ir matinė, bet ir saugi bei nekenksminga odai. Aplinkai draugiška technologija leidžia plėvelę naudoti įvairiose srityse: maitinimo įstaigose, švietimo ir ugdymo įstaigose, visuomeninėse patalpose, viešajame transporte, buityje ir kitur.

 

 

img1-resize325x182.jpg

 

 

Coala Coversafe ™ užtikrina nuolatinę apsaugą nuo bakterijų ir virusų ant visų rūšių paviršių, tokių kaip dozatoriai, durų rankenos, jungikliai, rašomieji stalai, turėklai, ...

 

Tai užtikrina papildomą saugumą ir leidžia žmonėms jaustis ramiems įvairiose viešose vietose, tokiose kaip ligoninės, senelių namai, parduotuvės, biurai, viešasis transportas, sporto centrai, barai ir restoranai, mokyklos ...

 

Coala Coversafe ™ plėvelę lengva prižiūrėti, ji gali būti valoma visomis įprastomis valymo priemonėmis (muilu, balikliais, dezinfekuojančiomis priemonėmis), nepakenkiant antimikrobiniam aktyvumui.

 

Plėvelę lengva užklijuoti ir nuklijuoti. Pašalinus plėvelę nelieka klijų pėdsakų.

 

Plėvelę galima rinktis dviejų formatų: ritiniuose, skirtą didelių paviršių apklijavimui arba lapeliais, skirtais klijavimui ant rankenų. Išsirinkite sau tinkamą Coala Coversafe™ plėvelę ir užsisakykite dabar!

 

 

coversafe2-resize325x488.jpg

 

Natūralią antimikrobinę technologiją (mineralinių mikrosferų įkomponavimas į įvairias medžiagas) sukūrė kompanija „Pylote“. Produkto Coala Coversafe ™“ gamintojas - įmonė „Gergonne Industrie“.

paperman