Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paslaugos

Sustainibility_ContentPage_259x194.jpg

Tvari  Plėtra

Skatiname atsakingą aplinkosaugos valdymą visose verslo veiklos srityse

Antalis“ atsakingai priima ekologiško verslo sprendimus bei siekia užtikrinti, kad kartu su augančiu verslu didėtu ir aplinkos apsaugos veikla. Visuose „Antalio" filialuose visose šalyse taikomi „Antalio" aplinkosaugos politikos nuostatai. Kas antri metai imone pateikia ĮSA ataskaitą visuomenei bei įsipareigoja nuolat mažinti savo produktų ir veiklos poveikį aplinkai, padidinti savo darbuotojų gerovę ir skatinti atsakingą verslą.

 • Perdirbto popieriaus asortimentas

  Pasirinkdami popierių iš mūsų perdirbtų produktų asortimento, Jūs ne vien perkate popierių, bet ir parodote savo požiūrį į aplinką.

  Peržiūrėti
 • Antalio tvari tiekimo grandinė (ANTRAK)

  „Antalis“, siekdamas stiprinti savo aplinkosauginius įsipareigojimus ir atsekamumą tiekimo grandinėje, sukūrė ANTRAK platformą, skirtą „Antalio“ popieriaus, vaizdinės komunikacijos ir pakavimo produktų tiekėjams. Platformoje surinkta ir pateikta išsami informacija apie tiekėjų įmonių socialinę atsakomybę, produktų atitikties sertifikatus (įskaitant visiško atsekamumo) ir susijusius gamybos sertifikatus.

  Sužinoti daugiau
 • Konsultavimas įmonės socialinės atsakomybės klausimais

  Siūlome konsultacijas temomis: gamtosaugos standartai, prekių ženklinimas. Jos padės įgyti žinių šiose pagrindinėse srityse – tiekimo grandinėje, aplinkosaugos ir kokybės vadyboje.

 • Klimato kompensavimo projektas

  Spausdindami bet kurį leidinį, Jūs galite prisijungti prie medžių sodinimo projekto ir kompensuoti popieriaus gamybos ir transportavimo metu išskirtą anglies dioksidą - įsigyti klimato kompensavimo eko kreditus. Visos kreditų lėšos skiriamos „Plan Vivo“ sertifikuotam medžių sodinimo projektui, tvarios gyvensenos skleidimui ir diegimui Malavyje, Afrikoje.

  Sužinoti daugiau
 • Green Star SystemTM

  „Antalis” yra įsidiegęs aplinkai nekenksmingų produktų, atitinkančių griežtus aplinkosaugos reikalavimus, žymėjimo sistemą „Green Star SystemTM” . Ši „žvaigždžių“ skyrimo sistema padės atrasti jūsų ar klientų projektams tinkamą ir aplinkai draugišką popierių.

  Taikant šią sistemą pateikiama svarbiausia informacija apie pluošto kilmę ir gamybos procesą – tai du svarbiausi rodikliai, parodantys popieriaus gamybos ciklo poveikį aplinkai.

  Sužinoti daugiau