Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paslaugos

Production-and-Transformation_ContentPage_259x194.jpg

Produktų  personalizavimas

Padeda taupyti Jūsų laiką

Jums reikia tonos popieriaus, atitinkančio specifinius Jūsų įrangos matmenis? Su vandens ženklais? Jums reikia jo nedelsiant? Jei vykdote gamybą pagal užsakymus, skubius ar neskubius, tiesiog klauskite „Antalio“ – mes turime parengę paslaugų, padedančių Jūsų darbui ir atitinkančių Jūsų specifinius poreikius. Kreipkitės jau šiandien!

 • Vaizdinės komunikacijos medžiagų pjovimas

  Plėvelės gali būti supjautos į Jūsų pageidaujamo pločio ritinius. Jums pateikiamas pageidaujamo pločio ritinys, kartu su nuo standartinio pločio likusia atraiža.
  Plokštės taip pat gali būti supjautos į Jūsų pageidaujamą formatą. Atraižas pristatome Jums arba pasiliekame, įskaičiuodami į parduodamų prekių kainą.

  Sužinoti daugiau
 • Pjovimas ir pervyniojimas

  Įsigijus ritinius „Antalyje” galite užsakyti ritinių pjaustymo į įvairaus formato lapus ar kito pločio ritinius paslaugą. Taip pat galime pervynioti ritinius į mažesnius ritinėlius (pvz. po 12 kg ar kt.). Minimalus vieno formato užsakymo kiekis ~400 kg. Dėl užsakymo įvykdymo terminų ir įkainių kreipkitės į Jus aptarnaujantį vadybininką.
 • PREKIŲ PERPAKAVIMAS

  Popierius turi būti apsaugotas nuo drėgmės ir galimo apgadinimo gabenant, todėl Jūsų pageidavimu, mes pasiruošę perpakuoti standartinę pakuotę į mažesnius pakelius ir siūlome perpakavimo paslaugą.

  Paslaugos kaina – 2,80  be PVM už vieną supakuotą pakelį.

 • Pakuotės Skaidymas

  Jei prekė tiekiama pakeliuose ar dėžėse, pageidaujant nusipirkti ne visą pakuotę, siūlome pasinaudoti pakuotės skaidymo paslauga.

  Paslaugos kaina – 2,80 € be PVM už kiekvieną supakuotą pakelį.
  A4, A3 ir 45 x 32 cm formato ir savaiminio kopijavimo popieriaus pakuočių neskaidome. 

 • Vandens ženklai

  Kiekvienas klientas yra unikalus, todėl mes galime pasiūlyti jam unikalių firminių blankų su jo įmonės logotipo vandens ženklais. Pagaminsime juos iš pritaikyto individualiems poreikiams popieriaus su vandens ženklais.

  Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į Jus aptarnaujantį vadybininką.