Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paslaugos

Customer_Care_ContentPage_259x194.jpg

Pagalba  klientams

Mes pasiruošę padėti

Dėmesys kliento poreikiams ir kokybiškas aptarnavimas yra neatsiejama visų siūlomų paslaugų dalis. Mes suprantame, koks svarbus mūsų greitas reagavimas į Jūsų pasiteiravimus.


 

 • Techninė pagalba

  „Antalio” techninio skyriaus darbuotojai profesionaliai prižiūri ir aptarnauja įrenginius, kad įsitikintų, jog laikomasi gamintojų nustatytų garantinių sąlygų. Taip pat užtikrina sklandų ir tinkamą įrangos veikimą garantiniu bei po garantiniu laikotarpiu.

  „Antalis” rekomenduoja užklausas teikti internetinėje techninės pagalbos registravimo formoje: http://lp.antalis.com/tech-pagalba arba susisiekus su „Antalio” klientų aptarnavimo vadybininkėmis:+370 5 2649 649, servicelt@antalis.com

  Sužinoti daugiau
 • SKAMBUČIŲ CENTRAS

  Teikiame konsultacijas telefonu, greitai atsakydami į visus Jūsų klausimus, kasdienius pasiteiravimus, konsultuojame techniniais klausimais. Jeigu negavote savo užsakytų produktų arba tam tikri produktai buvo apgadinti gabenant, mes surasime būdą, kaip kuo skubiausiai pristatyti Jūsų prekes.

  Sužinoti daugiau
 • Darbas komandose

  Siekiant suteikti aukštą klientų aptarnavimo kokybę, įmonės pardavimų vadybininkai ir klientų aptarnavimo vadybininkai dirba komandose. Kiekvienas mūsų įmonės klientas turi jam skirtą pardavimų vadybininką ir klientų aptarnavimo vadybininką. Komanda nuolat atnaujina informaciją apie asortimentą, paslaugas ir vykdomas akcijas. Kiekvienas komandos narys atsakingas už kuo veiksmingesnį kliento aptarnavimą.

 • Klientų informavimas elektroniniu paštu

  Pateikti užsakymus ar klausimus Jūs galite:
  • bendruoju elektroniniu paštu uzsakymai@antalis.com,
  • tiesiogiai Jus aptarnaujančiam klientų aptarnavimo vadybininkui arba pardavimo vadybininkui.

  Pateikę užsakymą Jūs gaunate užsakymo patvirtinimą, kuriame matote užsakytų prekių rūšis, kiekį, kainas, bendrą užsakymo sumą ir pristatymo datą.

 • Pinigų grąžinimo garantija

  „Antalis“ įsipareigoja patiekti būtent tą produktą, kurį esate užsakę. Jeigu prekės Jūsų netenkins, mes atsiimsime jas ir grąžinsime pinigus, suteiksime kreditą arba iš naujo išsiųsime užsakymą. Jeigu Jums bus pristatytos tos prekės, kurias užsakėte, tačiau norėsite jas grąžinti, Jums teks apmokėti prekių grąžinimo mokestį.