Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paslaugos

Counseling-Expertise_ContentPage_259x194.jpg

Konsultacijos 

Siekdami padėti Jums, sukūrėme papildomų paslaugų komplektą.

„Antalis" nesustoja ir toliau ieško būdų, kaip dar geriau aptarnauti savo klientus, siūlydamas jiems dar daugiau vertingų paslaugų. Mes sukūrėme visapusišką papildomų paslaugų komplektą, padedantį pasirinkti spaudos medžiagas, kurios atitiktų Jūsų gamybos reikalavimus. Spaudos technologijos evoliucionuoja, o kartu tobulėja ir jas papildantys popieriaus gaminiai. Kartu su „Antaliu" lapie naujienas sužinokite laiku.

 • Popieriaus mokykla

  Popierius bei kartonas yra vienos pagrindinių žaliavų, kurias naudoja spaustuvės, leidyklos ir biurai. Turėdami ilgametę patirtį popieriaus gamybos ir naudojimo srityse, galime suteikti Jums vertingų žinių.

  Sužinoti daugiau
 • VAIZDINĖS KOMUNIKACIJOS MOKYMAI

  „Antalis“ pristato mokymus apie platų vaizdinės reklamos medžiagų pasirinkimą, organizuoja profesionalias dirbtuves (pvz. automobilio apklijavimo mokymai), demo dienas.
  Tai unikali galimybė sužinoti produktų savybes ir naudojimo sritis, pasiūlyti novatoriškus sprendimus Jūsų klientams.

  Mokymų teiraukites tel.: (8 5) 249 66 88 arba gdc@antalis.com, sekite naujienas apie artėjančius mokymus antalis.lt ir Vaizdinės reklamos medžiagų Facebook puslapyje.
  Sužinoti daugiau
 • LFP ĮRENGINIŲ, ICC PROFILIŲ KALIBRAVIMAS

  Musų interneto svetainėje, virtualiame ICC profilių centre, pasirinkę turimo spausdintuvo gamintoją ir modelį bei programinės įrangos pagrindą RIP (angl. Raster Image Processor), galėsite atsisiųsti Jums tinkantį ICC profilį.
 • D2B Konsultacijos

  Skaitmeninės technologijos keičia spaudos pasaulį. Mūsų vadybininkai padės išsirinkti tinkamiausias medžiagas Jūsų skaitmeniniams spausdintuvams, išnaudoti atsiveriančias verslo galimybes ir padidinti pelningumą.