Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paslaugos

Range-and-Choice_ContentPage_259x194.jpg

Asortimentas  ir pasirinkimas

Mūsų asortimentą sudaro daugiau nei 3000 prekių

Greitas ir efektyvus reagavimas į esamų arba potencialių klientų pasiteiravimus, sprendimų siūlymas, novatoriškumas, didesnis konkurencingumas sąnaudų srityje, naujų produktų integravimas, pavyzdžių arba maketų pateikimas... tai tik keli iš gausybės būdų, galinčių padėti versle. Todėl „Antalis“ yra sukūręs paslaugų komplektą, padėsiantį greičiau ir lengviau išsirinkti tinkamiausią atitinkantį specifines reikmes produktą iš daugiau nei 3000 galimų variantų.

 • „ANTALIO“ PAVYZDŽIŲ KOLEKCIJA

  Mūsų pavyzdžių kolekcija – „spalvota dėžė“ – tai segtuvų rinkinys, sudarytas pagal atitinkamas popieriaus kategorijas, kurios padės greitai ir patogiai pasirinkti tinkamą popierių: Nekreidinis popierius, Kreidinis popierius, Kartonas, Dekoratyvinis popierius 1, Dekoratyvinis popierius 2, Specialieji produktai.
  Pasikeitus asortimentui, stengiamės kuo operatyviau apie tai Jus informuoti bei atnaujinti pavyzdžius.
 • „Dummy“ paslauga

  „Antalis“ paslauga „Dummy“ – ypač naudinga leidinių maketų dirbtuvė. Čia galite užsisakyti planuojamo spausdinti leidinio maketą (angl. „dummy“ reiškia lėlę arba gaminio maketą, pavyzdį). Turėdami tokį maketą matysite, kaip atrodys jau įgyvendinta Jūsų idėja. Galėsite jį liesti, tyrinėti, įvertinti leidinį be spaudos, pasirinkti norimą popieriaus rūšį, lyginamąjį svorį, įrišimo, susegimo ar lankstymo būdą, įspaudus ir kitas svarbias detales. „Dummy“ dirbtuvėje sumontuota nauja įranga, ja dirba profesionalus meistras.

  Sužinoti daugiau
 • Bandomosios pakuotės

  Įgykite naujos patirties ir susipažinkite su naujais produktais, išbandę mūsų siūlomas bandomąsias pakuotes.

  „Digigreen", „Image Digicolor", „Image Recycled", „Pioneer", „Data Copy",..

 • Pavyzdžių Knygelės ir vėduoklės

  Tai lengvai naudojama priemonė, suteikianti Jums galimybę susipažinti su visais „Antalio“ sukauptais pavyzdžiais, akimirksniu paliesti ir įvertinti spalvas, tekstūras bei lyginamuosius svorius.

 • „ANTALIO“ KALĖDINĖ POPIERIAUS KOLEKCIJA

  Atverskite ir pajauskite artįjančių švenčių dvelksmą. Kiekvienais metais, prieš prasidedant kalėdiniam šurmuliui, „Antalis" pateikia vis kitokią savo šventinę popieriaus kolekciją, sudarytą iš dekoratyvinio popieriaus bei vokų.

 • darbų ekspozicija

  Tai nuolat atnaujinama tikrų tikriausia ekspozicija, skirta įkvėpimui, specifinė erdvė kūrybinio mąstymo ir idėjų įgyvendinimo pavyzdžiams. Mūsų darbų ekspozicija padės Jums atrasti tinkamą terpę savo idėjų įgyvendinimui.

  Darbų ekspozicijas rasite Vilniaus ir Kauno Grafinio dizaino centruose. 

 • Grafinio dizaino centras

  Kartonas, spalvotas ir dekoratyvinis popierius, vokai, vaizdinės reklamos medžiagos – dar ne viskas. Apsilankę mūsų Grafinio dizaino centruose visada sulauksite patarimo ir galėsite pagurkšnoti gardžios kavos. O norinčius eksperimentuoti ir mokytis kviesime į unikalius praktinius seminarus, kurių filosofija – mažiau skaičių, daugiau diskusijų bei realių situacijų.
  Apsilankykite 
  „Antalio" Grafinio dizaino centre Vilniuje, adresu Ukmergės g. 280!

  Dėl susitikimų tarkitės su savo „Antalio" vadybininkais arba rašykite gdc@antalis.com.

  Sužinoti daugiau
 • Produktų konsultantai

  Mūsų produktų konsultantai puikiai išmano rinkos tendencijas ir pažįsta pagrindinius poligrafijos rinkos dalyvius. Jie gali padėti plėtoti Jūsų verslą, rekomenduodami Jus galutiniams vartotojams ir tarpininkams...
  Susisiekite su mumis telefonu (8 5) 264 9649 arba el. paštu uzsakymai@antalis.com.

  Susisiekti
 • Produktų katalogai

  Tai Jūsų pagrindinė kasdienė darbo su mumis priemonė. Vos užmetę akį į vieną iš mūsų veiklos sričių katalogų, rasite reikiamą „Antalio“ produktų asortimentą su išsamiais aprašymais ir techninėmis charakteristikomis. 

  Ieškokite mūsų katalogų mūsų internetinėje svetainėje arba teiraukitės „Antalio“ vadybininkų.

  Sužinoti daugiau
 • Pavyzdžiai 

  Norėdami išsirinkti tinkamiausią iš kelių galimų popieriaus rūšių, išbandyti įvairius spaudos būdus ar geriau įvertinti galutinį rezultatą, galite pasirinkti A4, A5 ar vokų pavyzdžius. Juos rasite mūsų Grafinio dizaino centre Vilniuje arba atsiųsime jums paštu. 

 • A6 pavyzdžiai

  Mes gaminame specialius A6 formato pavyzdžių rinkinius:
  - Dekoratyvinis popierius;
  - Kreidinis popierius;
  - Nekreidinis popierius;
  - Kartonas;
  - Popierius skaitmeninei spaudai;

  - Perdirbto popierius ir kartonas.
  Vieno A6 rinkinio kaina – 5 be PVM. Teiraukitės Jus aptarnaujančio vadybininko arba telefonu (8 5) 264 9649.

 • Antalio Idėjų bankas

  „Antalis“ nesustoja ir toliau ieško būdų, kaip dar geriau aptarnauti savo klientus, siūlant jiems daugiau vertingų paslaugų. Todėl kreipiamės į Jus, mūsų partnerius, prašydami pagalbos siūlant savo idėjas dėl naujų paslaugų, ar esamų tobulinimo. Jūs geriausiai žinote savo poreikius, o mes pasistengsime Juos nedelsiant realizuoti. Džiaugsimės visomis idėjomis, kad ir kokios beprotiškos ar nerealios jos atrodytų!

  Idėjas siųskite infolt@antalis.com.

  Susisiekti
 • ANTALIS.LT 

  Greita, paprasta, patogu – mūsų elektroninės prekybos puslapis padės Jums pasirinkti geriausią variantą. Išbandykite patys ir įsitikinkite!

  Išbandyti