Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

viscom_backlit_259x194.jpg

Šviečianti  reklama

Foninis apšvietimas naudojamas vaizdams apšviesti iš galo. Šiandien foninį apšvietimą galima aptikti praktiškai visur, nuo mažmeninių parduotuvių praėjimų ir viešbučių vestibiulių iki prekybinių parodų paviljonų ir oro uosto koridorių. Foninis apšvietimas padaro Jūsų informaciją matomą ir dieną, ir naktį, suteikia jai patrauklumo: ekspozicijos su foniniu apšvietimu padeda išgauti ryškias, sodrias spalvas, išryškinančias parduodamą produktą/paslaugą ir patraukia potencialių pirkėjų bei klientų dėmesį.

SVARBU  ATSIMINTI

  •  Rinkdamiesi tinkamą medžiagą grafikai su foniniu apšvietimu, pirmiausia turite apmąstyti keturis kritinius parametrus: grafikos matmenis (ne visos medžiagos tinka labai platiems grafikos darbams su foniniu apšvietimu), įrengimo vietą (lauke/patalpoje), naudojimo sritį (didelio formato reklama ar valgiaraštis stambiu planu...) ir eksponavimo trukmę (ilgaamžiškumą). Ši informacija nulems geriausiai tinkamą grafikos gamybai metodologiją ir deramą foninio apšvietimo tipą.
  •  Dažnai rekomenduojama naudoti nuo matinių iki tekstūrinių ar blizgių medžiagų šviesdėžių konstrukcijai, kurios paprastai spausdinamos ant plėvelės, tekstilės ar „banner“ medžiagos.
  • Šviesos sklaida yra svarbus parametras, ypač naujosioms LED apšvietimo sistemoms.
  • Vaizdo kokybė – pirmaeilis parametras; foninis apšvietimas suteikia sodrumo spalvoms, tačiau išryškina visus vaizdo ar medžiagos defektus.
  •  Skirtingi produktai skirtingoms naudojimo sritims: PET plėvelė apšviestiems iš galo valgiaraščiams, tekstilė stambioms reklamoms oro uostuose…

Rekomenduojami Produktai

> Coala Backlit W"
> „Coala Backlit S"
> „Coala Backlit Textile"
> „Priplak Backlit"
> „Avery MPI 3151"
> „Avery 4500"

coala backlit W

Geriausias savo klasėje poliesteris su puikia šviesos sklaida įspūdingoms ekspozicijoms su foniniu apšvietimu.

Sužinoti daugiau

coala backlit textile

Ypač aukštos kokybės poliesterio audinys reklamoms su foniniu apšvietimu.
 

Sužinoti daugiau