Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

POS-and-POP-Materials_ContentPage_259x194.jpg

POS  – POP stendai

Pardavimo taškų (POS) ir pirkimo taškų (POP) informacijos stendai – tai specializuota pardavimo skatinimo forma, naudojama parduotuvėse. Jų paskirtis - atkreipti pirkėjų dėmesį į tam tikrus produktus, tai gali būti nauji produktai arba specialus pasiūlymas, šie stendai taip pat gali būti naudojami specialių renginių, pvz., sezoninio ar atostogų išpardavimo reklamai. POS stendai gali turėti lentynas, pakuočių imitacijas, ekspozicines pakuotes, ekspozicinius stendus.

SVARBU ATSIMINTI

  •  Parduotuvių vidaus reklaminė atributika ir POS stendai yra efektyvus būdas reklamuoti tam tikrą prekės ženklą ar produktą, todėl reikia skirti pakankamai laiko ir gerai apmąstyti, kokią medžiagą geriausia naudoti. Jūsų pasirinkimas turės įtakos reklaminės kompanijos sėkmei.
  •  Plastikas yra patvari medžiaga, todėl jis yra tinkamas naudoti ilgalaikėms POS ekspozicijoms. Kartonas – gofruotasis arba lygusis – yra rentabiliausias parduotuvių vidaus reklaminės atributikos gamybos būdas ir idealiai tinka trumpalaikiam naudojimui. Galite pailginti jo eksploatavimo laiką – laminuoti kartoną po spausdinimo.
  •  Turite apmąstyti, kaip bus naudojama parduotuvėje įrengta reklaminė atributika/ekspozicija. Stendai turi būti tvirti ir patvarūs, kitas svarbus faktorius, į kurį būtina atsižvelgti – kokį svorį jie gali išlaikyti.
  •  Jeigu stendas prie ko nors tvirtinamas, pavyzdžiui, prie sienos, iš anksto apgalvokite, kaip tai bus daroma. Tai gali turėti įtakos jūsų dizainui, ypač jeigu reikės gręžti skylę plastike arba kartone, o tai yra svarbi stendo dalis. Tokioje situacijoje taip pat reikia atsižvelgti į pačios medžiagos svorį.
  •  Jeigu naudojate grindų arba sienų grafiką, pagalvokite apie aplinkos sąlygas ir klijų tipus, kuriuos reikės naudoti, svarbu, kad jie būtų pakankamai atsparūs, nes per juos arba pro juos bus vaikštoma, ir kad nepaliktų žymių po ekspozicijos nuėmimo.
  •  Taip pat svarbu pagalvoti apie lentynų kraštų apdailą, ji turi būti lanksti ir tvirta.
  •  Būtina atsižvelgti ir į spaudos metodą, nes skirtingiems pagrindams turi būti taikoma skirtinga spaudos technika (plačiaformatė ofsetinė spauda; skaitmeninė spauda).

Rekomenduojami Produktai

> Gofrokartonas
> „Kapa®"
> „Palight"
> „Palfoam"
> „Stadur"
> „Kartonplast"
> „Priplak"

Kapa 

Balto pigmentuoto chromo kartono plokštės su poliuretano (PUR) putomis viduje.

Sužinoti daugiau

priplak 

Spalvotos polipropileno plokštės.

Sužinoti daugiau