Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Hanging-signage_259x194.jpg

Kabantys  reklaminiai ženklai

Kabantys reklaminiai ženklai gali būti įvairių formų ir dydžių, tai idealus būdas pristatyti produktus, informaciją ir reklamą klientų, darbuotojų ar lankytojų dėmesiui.

Svarbu atsiminti

  •  Kabančius ženklus galima naudoti ilgalaikiams ir trumpalaikiams tikslams. Ženklams naudojama medžiaga skiriasi pagal ženklo gyvavimo trukmę. Putų plokštės naudojamos trumpalaikiais tikslais pardavimo vietose, tuo tarpu plastikas ir kitos tvirtesnės, patvaresnės medžiagos naudojamos nuolatiniams reklaminiams ženklams.
  •  Daugybė ženklų naudojama tokiose vietose, kur kaitra ir šaltis arba ryški šviesa daro poveikį ženklo gebėjimui išlaikyti formą. Dėl šios priežasties medžiagos tvirtumas yra svarbus dalykas, ypač jeigu ženklas reklamuoja Jūsų prekės ženklo propaguojamas vertybes arba kompanijos įvaizdį.
  •  Jeigu norite spausdinti ant abiejų pusių, ypač kalbant apie informacinius ženklus, turite įsitikinti, kad abiejų pusių danga užtikrins kuo geriausią ženklo išvaizdą, iš kurios pusės bežiūrėtum.
  •  Pasidomėkite, ar toje vietoje, kurioje ketinate įrengti kabančius reklaminius ženklus, turi būti naudojama atspari ugniai medžiaga, o gal jis turi atitikti kitokius reikalavimas, pavyzdžiui, būti nekenksmingas aplinkai.

KABANTYS REKLAMINIAI ŽENKLAI

Putų plokštės dažnai naudojamos kabamiesiems ženklams parduotuvėse ir prekybos centruose įrengti, jie gali turėti įvairių rūšių apdailą, atitinkančią jų naudojimo sąlygas.

> Rekomenduojami produktai: „Kapa®" - „Palight" - „Palfoam" - „Stadur" - „Kartonplast"  

Kapa 

Balto pigmentuoto chromo kartono plokštės su poliuretano (PUR) putomis viduje.

Sužinoti daugiau

stadur 

Baltos kompozitinės putų polistireno plokštės.

Sužinoti daugiau