Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

roll-up_226x308.jpg

Išvyniojami  reklaminiai stovai

Bet kokia paroda bus neišbaigta be išvyniojamo reklamos stovo. Išvyniojami reklaminiai stovai – viena plačiausiai žinomų ir naudojamų ekspozicinių stendų rūšių. Tai ypač lanksti eksponavimo forma ir viena labiausiai verslininkų ir rinkodaros specialistų pamėgtų priemonių patraukti minios dėmesį. Išvyniojami stovai – produktas, naudojamas vartotojo akį traukiančiai reklamai. Jis pakankamai brangus ir duoda puikius rezultatus. Išvyniojamą reklaminį stovą galite naudoti ir trumpalaikei, ir ilgalaikei ekspozicijai. Nuostabi išvyniojamų stovų savybė yra ta, kad jie puikiai dera bet kokioje parodoje, nepaisant jūsų pasirinktos eksplozijos vietos ir turimos erdvės. Galite tiesiog atsinešti ir patys įrengti šį stovą negaišdami laiko.

Svarbu atsiminti

  •  Rinkdamiesi medžiagą išvyniojamam stovui, įsitikinkite, kad ji bus pakankamai lygi: svarbu, kad atspausdintas vaizdas išliktų tobulai plokščias ir nesusiraitytų.
  • Jokio susiraitymo,  jei norite, kad Jūsų informacija būtų pateikiama dailiai ir tvarkingai, nerizikuokite kokybe, kad išvengtumėte bjauraus susigarankščiavimo.
  • Neskaidrumas, nes Jūsų informacija turi būti pateikta tvarkingai ir dailiai, juk nenorite, kad persišviestų kitoje pusėje esantys vaizdai.
  • Vaizdo kokybė.  Būtinai įsitikinkite, kad renkatės kokybišką produktą su gera danga, užtikrinančia puikią spaudinio kokybę.
  • Atsparumas įbrėžimams. Rinkitės atsparų įbrėžimams produktą, galite jį laminuoti, jeigu norite padidinti atsparumą arba suteikti kitokią paviršiaus faktūrą. Įsitikinkite, kad Jūsų pasirinktas produktas yra tinkamas naudoti su taikoma spaudos technologija.

Rekomenduojami Produktai

> „Coala Roll-Up Eco"
> „Coala Roll-Up Pro"
 

coala display textile

290g tekstilė iš poliesterio ištraukiamiems stendams.

Sužinoti daugiau

Coala roll-up PP W

Tvirta poliesterinė medžiaga užtikrins puikią mobiliųjų ištraukiamų ekspozicinių stendų spaudinių kokybę. 

Sužinoti daugiau