Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

floor_graphic_259x194.jpg

Grindų  grafika

Grindų grafika yra puikus būdas pateikti informaciją ir patraukti dėmesį. Ji gali būti naudojama eismui organizuoti arba nukreipti, dėmesiui atkreipti į tam tikras zonas ar produktus, ji gali praplėsti ir paįvairinti jūsų komunikacinę erdvę.

Svarbu Atsiminti

  •  Apgalvokite savo ekspozicijos įrengimo būdą, nes tai turės įtakos naudojamų medžiagų pasirinkimui.
  •  Jeigu Jūsų ekspozicija arba jos dalis bus įrengta lauke, Jums reikės atsižvelgti į naudojamų medžiagų atsparumą tiesioginiams saulės spinduliams, lietui ir kitokiam aplinkos poveikiui: egzistuoja specialūs produktai trumpalaikei lauko reklamai ant grindinio: turite apgalvoti informacijos pateikimo vietą – ar tai bus automobilių stovėjimo aikštelė, ar įėjimas į pastatą.
  •  Pagrindas, ant kurio naudosite grindų grafiką, nulems jūsų pasirinkimą: teks naudoti skirtingus produktus ant keraminių plytelių, asfalto ar kiliminės dangos.
  •  Renkantis grindų grafikai naudojamas medžiagas, taip pat teks atsižvelgti į privalomus reglamentus: įsitikinkite, kad pasirinktas produktas turi deramą apsaugą nuo slydimo ir reikiamus sertifikatus. Pavyzdžiui, egzistuoja ugniai atsparūs produktai, atitinkantys reglamentus, kurių privaloma laikytis dalyvaujant parodose.
  •  Vizualus patrauklumas yra svarbiausias dalykas, kuriant parodų stendų ir ekspozicijų dizainą, todėl egzistuoja gausybė medžiagų, kurios padės Jums išsiskirti iš minios.

Rekomenduojami Produktai

> „Coala Walk & Wall"

> Coala Floor Lam Sand"

 

coala event walk

Spausdinkite ir naudokite ant lauko grindinio! Medžiaga turi apsaugą nuo paslydimo.

Sužinoti daugiau

Coala Walk & Walk

coala_Walk&Walk_119x89.jpg

Išskirtinis interjero sprendimas - medžiaga grindims ir sienoms dekoruoti.

Sužinoti daugiau