Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

photo-imaging_259x194px.png

Nuotraukų  spausdinimas

Didelio formato spaudiniai ir nuotraukos vis dažniau naudojami sienų grafikai, eksponuojami ant pastatų sienų arba didelių įstiklintų plotų. Naudodami tinkamas medžiagas, užtikrinsite, kad norimas galutinis vaizdas atitiktų (ir pranoktų) visus Jūsų lūkesčius, nesvarbu kokiu tikslu jis bus naudojamas – ar parodos ekspozicijai, ar prisiminimams apie šeimos susibūrimą įamžinti ant Jūsų svetainės sienos.

Svarbu atsiminti

  •  Atsižvelkite į galutinių produktų matmenis ir svorį, nepamirškite, kad medžiagos storis ir peršviečiamumas (iš galinės pusės) yra svarbūs ir dėmesio reikalaujantys faktoriai, gaminant stambaus formato vaizdus ir nuotraukas.
  •  Renkantis naudojamą medžiagą(-as), taip pat būtina atsižvelgti į taikomą spaudos technologiją (plačiaformatė ofsetinė, skaitmeninė spauda).
  •  Dažų dengiamoji geba taip pat itin svarbi, nes esant didesnėms dažų sąnaudoms bus reikalinga kitokia medžiaga, nei naudojant ne tokios didelės dengiamosios gebos dažus.
  •  Įsivaizduokite, kaip turėtų atrodyti Jūsų spaudinys ar nuotrauka. Glotnūs paviršiai idealiai tinka smulkioms nuotraukos ar didelio spaudinio detalėms atspindėti, tačiau galite gauti įspūdingus, įdomius rezultatus ir naudodami tekstūrinius paviršius.
  •  Pagalvokite ir apie tai, kaip eksponuosite savo spaudinį ar nuotrauką. Ar ji bus tvirtinama prie sienos, rėmo, kabinama prie lubų ar kitų paviršių. Ar ji bus įtempiama, šiuo atveju medžiagos pasirinkimas yra itin svarbus, nes jis turės atlaikyti šį tempimą ir traukimą per visą savo gyvavimo laikotarpį.

Rekomenduojami Produktai

> „Coala Photo" medžiagos
 

coala photo matt

Tikroviškai perteikiantis spalvas fotopopierius, aukšta kokybė už konkurencingą kainą.

Sužinoti daugiau

coala photo gloss 190

Itin blizgus fotopopierius spaudai.
 

Sužinoti daugiau