Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

reflective_259x194.jpg

Šviesą  atspindinčios medžiagos

Šviesą atspindinčios medžiagos gelbsti gyvybes: jos padidina matomumą ir saugumą. Skirtos visų tipų transporto priemonių žymėjimui: nuo sunkvežimių ir sunkiasvorių transporto priemonių iki avarinių tarnybų automobilių.

 

SVARBU ATSIMINTI

  •  Šviesą atspindinčios medžiagos padarys Jus matomus tamsoje esant bet kokiam šviesos šaltiniui, pavyzdžiui, degant automobilio žibintams. Skirtingų spalvų medžiagos atspindi skirtingą šviesos kiekį.
  •  Tam tikros spalvos ir medžiagos geriau atspindi šviesą tamsoje. Drabužių atšvaitai ir kelio ženklai nukreipia atspindėtą šviesą ta pačia trajektorija į jos šaltinį, todėl tampa geriau matomi.
  •  Remiantis statistiniais duomenimis, naudojant atšvaitų juostas, susidūrimų skaičius tamsiu paros metu sumažėja 29 procentais. Nesant apšvietimo tamsiu paros metu dėl atšvaitų susidūrimų skaičius sumažėja 41 procentu.* Daugybės avarijų galima būtų išvengti, jeigu keleivis ar automobilio vairuotojas laiku pastebėtų kliūtį. Šviesą atspindintis kontūriniai žymėjimai ant priekabų ar transporto priemonių yra lengviau pastebimi, todėl vairuotojai spėja pamatyti priekabą, laiku sureaguoti ir išvengti susidūrimo.
  •  Visi produktai, naudojami transporto priemonėms, atitinka privalomų saugos reglamentų reikalavimus.
  • ECE-104 reikalavimai sunkvežimių ir priekabų šviesą atspindinčio kontūrinio ir grafinio žymėjimo darbinėms charakteristikoms.
  • ECE-48 reglamentuoja apšvietimo ir apšvietimo-signalizavimo įtaisų įrengimą motorinėse transporto priemonėse ir jų priekabose ir išaiškina, kokioms transporto priemonėms reikalingas kontūrinis žymėjimas ir kaip jis turi būti naudojamas.
  • 2007/35/CE direktyva. Apšvietimo ir apšvietimo-signalizavimo įtaisų įrengimo motorinėse transporto priemonėse ir jų priekabose nacionalinis reglamentavimas, reikalaujantis, kad visos ES šalys laikytųsi 2008 m. liepos ECE-48 reikalavimų.

Rekomenduojami Produktai

> „Arlon DPF 2400 Reflective"