Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

paskirtis

 • GRAFIKA ANT TRANSPORTO PRIEMONIŲ

  Transporto priemonių dekoravimas ir ženklinimas firmine atributika – nauji sparčiai augantys rinkos sektoriai, reikalaujantys ypač veiksmingų, tvarių, efektyvių ir traukiančių akį reklamos gamybos priemonių. Šios kategorijos medžiagos su specialiais klijais užtikrina profesionalų galutinį rezultatą.

  Sužinoti daugiau
 • INTERJERO DEKORAVIMAS IR VAIZDUOJAMASIS MENAS

  Piešimas, tapyba ir fotografija yra vaizdinės išraiškos formos ir vienos pagrindinių vaizduojamojo meno formų. Skaitmeninės spaudos procesas leidžia rinktis gausybę reklamos priemonių. „Antalis“ siūlo universalius meninės skaitmeninės spaudos sprendimus fotografams ir skaitmeninės spaudos specialistams.

  Sužinoti daugiau
 • LAUKO REKLAMA

  Visi produktai plačiaformatei lauko reklamai – nuo didelio formato reklaminių skydų ant pastatų, afišų lentų ir langų grafikos iki firminės atributikos.

  Sužinoti daugiau
 • PARODŲ STENDAI, Vitrinos

  Siūlome ištisą liniją puikios kokybės medžiagų, tinkamų naudoti parduotuvių ir parodų ekspozicijų įrengimui. Tvirtos ir patvarios plokštės, skirtos aukštos kokybės vitrinų apipavidalinimui, vidaus apdailai ir baldų projektavimui.

  Sužinoti daugiau
 • PATALPŲ VIDAUS REKLAMINĖ ATRIBUTIKA

  Mažmeninės prekybos rinkodara, evoliucionavusi į strateginę reklamos priemonę, visame pasaulyje yra įtraukiama į rinkodaros kompleksą. Mes siūlome platų asortimentą aukštos kokybės medžiagų pardavimo taškų ir atskirų ekspozicijų projektavimui.

  Sužinoti daugiau
 • REKLAMINĖS PAKUOTĖS

  Mūsų tvirtų, lengvų ir lanksčių medžiagų pakuotėms įvairovė – tai saugus, šiuolaikiškas ir nekenksmingas aplinkai būdas užtikrinti, kad Jūsų produktai nedulkėtų perkrautose lentynose. Mes gerai žinome technines naudojamų medžiagų savybes ir nusimanome apie projektavimą, techninius standartus ir spaudą, todėl gebame pasiūlyti pakuočių medžiagas daugybei pramonės šakų.

  Sužinoti daugiau