Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Magazines-and-Newsletter_ContentPage_259x194.jpg

Žurnalai  ir naujienlaiškiai

Renkantis popierių naujienlaiškiams ar žurnalams, vieni iš svarbiausių aspektų yra baltumas ir nuotraukų perteikimo savybės.

 • Popieriaus pasirinkimas

  Nuspręskite, kokios kokybės produktą norite pateikti savo auditorijai, kadangi skirtingas popierius sukuria skirtingą kokybės lygį – „premium“ ar standartinės kokybės. „Felt“ tekstūros aukštesnės kokybės popierius suteikia visiškai kitokią išvaizdą (ir pojūtį) nekreidiniam arba „iridescent“ popieriui. Nuspręskite, ar naudosite spalvotas ar juodai baltas iliustracijas, o gal abu variantus. Pasirinktas popierius turi atitikti turinį, išvaizdą ir norimą sukurti įspūdį. Blizgus popierius geriausiai tinka spausdinti spalvotas iliustracijas, tačiau ir dauguma modernių, nekreidinio popieriaus rūšių užtikrina labai gerus rezultatus ir prabangesnę gaminio išvaizdą.

  > Recommended products:

  Nekreidinis popierius: „Olin

 • Spausdinimo galimybės

  Jeigu ketinate produkciją gaminti mažais kiekiais, efektyvesnis sprendimas būtų pasirinkti skaitmeninės spaudos būdą. Tai suteikia galimybę personalizuoti naujienlaiškius ir žurnalus arba gaminti produkciją su skirtingais viršeliais, skirtą skirtingoms tikslinėms grupėms.

  > Rekomenduojami produktai:
  Skaitmeninei spaudai: „Arjowiggins Digital"
  Nekreidinis popierius: „Olin"

 • Pristatymas 

  Produkcijos pristatymas yra svarbus, kadangi tai sudaro patį pirmąjį įspūdį apie Jūsų įmonę. Jeigu ketinate produkciją siųsti paštu, pagalvokite, ar norite naudoti vokus su permatomu langeliu adresui ar priklijuoti lipdukus su atspausdintais adresais. Taip pat turite atsižvelgti į siunčiamo produkto svorį ir matmenis, kadangi nuo jo dydžio, storio ir svorio priklauso pašto išlaidos.

 • Aplinkosauga 

  „Antalis“ siūlo gausią sertifikuotų ir perdirbtų produktų seriją. Mes užtikriname, kad visas mūsų popierius yra pagamintas naudojant medienos masę iš atsakingai tvarkomų miškų, taigi galite būti tikri, kad gaminant mūsų popierių, didelis dėmesys kreipiamas socialinei atsakomybei. Daugelyje mūsų prekių ženklų serijų yra gaminių iš perdirbto popieriaus, kuriuos gaminant užtikrinamas neutralus anglies dvideginio kiekis, taigi galite būti ramūs, kad mūsų gaminiai atitinka tvarumo principą ir nekenkia aplinkai, kurioje mes gyvename.

  Rekomenduojami sertifikuoti produktai

 • Numatytas biudžetas

  Į numatomas išlaidas svarbu atsižvelgti sprendžiant, ar gaminsite aukščiausios kokybės ar masinio naudojimo žurnalus arba naujienlaiškius. Tada spręskite dėl jų turinio, spausdinimo būdo ir apdailos elementų, labiausiai tinkančių Jūsų įmonei, bei telpančių į numatomą biudžetą.

arjowiggins creative
papers digital

AW_digital_push_145x111.jpg

„Antalio“ dekoratyvinio popieriaus kategorija skaitmeninei spaudai.

Sužinoti daugiau