Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Covers-and-Folders_ContentPage_259x194.jpg

Viršeliai  ir aplankai

Viršeliai ir aplankai – tai baigiamieji dizaino elementai, todėl svarbu tinkamai parinkti popierių, kadangi jie reprezentuoja Jūsų įmonę esamiems ir būsimiems klientams.

Svarbu atsiminti

 •  Galvokite apie įspūdį, kurį norite sudaryti savo klientams, ir įsitikinkite, kad pasirinkta kartono rūšis padės pasiekti šį tikslą.
 •  Skaitmeninė spauda gali būti tinkamiausias būdas gaminti viršelius ir aplankus, ypač jei ketinate pagaminti nedidelį personalizuotų katalogų skaičių.
 •  Jei reikia pagaminti tūkstančius katalogų ir suskirstyti klientus į tikslines grupes bei paruošti specialiai joms skirtus viršelius, labiau ergonomiška naudoti skaitmeninės spaudos būdus – Jūs busite nepralenkiami.
 •  Jeigu žinia, kurią perduoda viršeliai ir aplankai yra svarbi, tuomet daugiau kūrybinių galimybių teikiantis kartonas padės pritraukti klientų dėmesį. Yra kelios kartono rūšys, kurios užtikrina norimus rezultatus ir ilgalaikį poveikį. Taip pat patogu naudoti grafinį kartoną, kurio svoris yra toks pat, tačiau jis yra patvaresnis nei kreidinis popierius.
 •  Sulenkimo ir lankstymo savybės taip pat yra svarbios, kadangi nuo jų priklauso, kaip atrodo pagamintas viršelis arba aplankas.
 •  Sprendžiant, ar spausdinsite aukščiausios kokybės, dizainerio paruoštus ar masinės paskirties produktus, svarbu atsižvelgti į biudžeto galimybes. Tada spręskite dėl produktų turinio, spausdinimo būdo ir apdailos elementų, atitinkančių Jūsų biudžetą ir rinką.
 •  Jeigu produktus su viršeliais ar aplankais ketinate siųsti paštu, atsižvelkite į jų svorį ir matmenis, kadangi nuo jų dydžio, storio ir svorio priklauso pašto išlaidos. Apsvarstykite sintetinių vokų naudojimo galimybę, kadangi jie yra atsparūs ir lengvi.
 •  Jeigu Jums svarbu poveikis aplinkai, yra daug produktų, atitinkančių šį poreikį.
 • Išvaizda 

  Apgalvokite, ar norite suteikti gaminiui modernią, tradicinę ar šiuolaikinę išvaizdą, kadangi kiekvienu atveju reikia naudoti skirtingą kartoną, kad pasiektumėte rezultatą ir sudarytumėte pageidaujamą įspūdį klientams.

  > Rekomenduojami produktai:
  Dekoratyvinis popierius:Keaykolour" – „Rives" – „Curious Collection" – „Pop’Set" – „Conqueror" (su atitinkamais vokais).
  Nekreidinis popierius:Coloraction"
   

 • Naudojimo trukmė

  Apgalvokite, kokia yra numatoma produkcijos naudojimo trukmė, kadangi sunkesnis kartonas yra patvaresnis už lengvą kartoną. Jeigu abejojate, kokį kartoną geriau naudoti, kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių, kuris mielai Jums padės.

  > Rekomenduojami produktai:
  Baltiems atvirukams: „Trucard" – „Incada Silk" – „Carta Integra" – „Invercote"
   

 • Lankstymo savybės

  Dėl naudojamo kartono tipo ir svorio bei tokių elementų, kaip atvartai ar kišenės, užvertas produktas gali būti netvarkingas. Kartono rūšys skiriasi savo savybėmis. Jeigu iš pradžių norite peržiūrėti produkcijos maketą, kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių, Jums mielai padės.

   

keaykolour 

keaykolour_collection_push_145x111.jpg

„Premium" kokybės spalvotas dekoratyvinis kartonas.

Sužinoti daugiau

Curious Matter

curious-matter-145x111.jpg

Unikalus ir nenusakomas pojūtis, smėlio ir šilko derinys. Pajauskite visiškai naują popieriaus tekstūrą.

Sužinoti daugiau

Pop'set 

popset_push_145x111.jpg

Spalvotas dekoratyvinis popierius lygiu paviršiumi.

Sužinoti daugiau