Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Greetings-Cards_ContentPage_259x194.jpg

Sveikinimo  atvirukai ir kvietimai

Sveikinimo atvirukų ir kvietimų popieriaus kokybė ir atspalvis yra labai svarbu, kadangi dauguma jų gavėjų trokšta juos saugoti ir išlaikyti labai ilgai – galbūt netgi visą gyvenimą!

Svarbu atsiminti

 •  Pagalvokite apie auditoriją, kurią norite pritraukti ir įsitikinkite, kad atvirukas ar kvietimas perduoda asmeniškai jiems skirtą žinią.
 •  Skaitmeninė spauda idealiai tinka sveikinimo atvirukams ir kvietimams, kadangi yra daug galimybių suasmeninti perduodamą žinią.
 •  Naudojamas popierius itin svarbus užtikrinti, kad bus pritrauktas gavėjo dėmesys, o atvirukas paskatins gavėją jį paimti, atverti ir perskaityti.
 •  Svarbu iliustracijos rūšis ir ar lengva užrašyti tekstą ant atviruko arba kvietimo – ar asmuo lengvai perskaitys šį tekstą. Galite įdėti atviruko matmenis atitinkančią įkliją. Peršviečiamo popieriaus įklijos yra labai įspūdingos; tačiau, ant jų ne visada lengva rašyti.
 •  Baigiamieji sveikinimo atvirukų arba kvietimų elementai padės Jūsų įmonei išsiskirti iš kitų sėkmingai panaudojant laką ant priekinio ir / arba vidinių puslapių. Folijavimas ar reljefiniai elementai lemia požiūri į atviruką ar kvietimą ir jų vertinimą. Jeigu atviruko arba kvietimo turinys ir perduodama žinia yra svarbūs, verta papildomai investuoti ir panaudoti vieną ar daugiau iš išvardytų elementų.
 •  Taip pat reikia atsižvelgti į numatomą biudžetą sprendžiant, ar gaminsite aukščiausios kokybės, dizainerio paruoštą, masiniam naudojimui skirtą, ar pigų ir nuotaikingą produktą. Tada spręskite dėl atviruko / kvietimo turinio, spausdinimo būdo ir apdailos elementų.
 •  Atsižvelkite į gaminio svorį ir matmenis, kadangi nuo atviruko / kvietimo ir voko dydžio, storio ir svorio priklausys pašto išlaidos.
 •  Jeigu Jūs rūpinatės aplinkosauga, siūlome įvairius savo gaminius, kurie užtikrins šį poreikį.
 • Išvaizda 

  Sveikinimo atvirukais ir kvietimais norimą pasiekti efektą užtikrina spalvos, tekstūra ir apdailos elementai, o popieriaus kokybė padeda patraukti dėmesį ir užtikrinti, kad atviruką arba kvietimą gavęs asmuo tikrai norės paimti, perskaityti ir branginti jį.

  > Rekomenduojami produktai: Keaykolour" – „Rives" – „Curious Collection" – „Pop’Set" – „Conqueror" (su tinkamais vokais).

 • Skaitmeninė spauda

  Vis labiau populiarėja skaitmeninei spaudai skirto popieriaus ir kartono naudojimas, o šis spaudos būdas leidžia pagaminti didelį atvirukų ar kvietimų skaičių, skirtų tikslinei klientų grupei ar tam tikriems asmenims ir perduoti atitinkamą žinutę. Jeigu turite abejonių, kurį spausdinimo būdą geriausia naudoti, kreipkitės į vietinį klientų aptarnavimo skyrių, kuris su malonumu Jums padės.

  Pridėtinės vertės dekoratyvinis popierius:Arjowiggins Digital Range"

 • Spalvotos iliustracijos

  Blizgus popierius geriausiai tinka spalvotų iliustracijų spausdinimui, tačiau ir daugelis šiuolaikinių nekreidinio popieriaus rūšių taip pat užtikrina puikius rezultatus. Ant nekreidinio popieriaus lengva rašyti nesutepant atviruko.

  > Rekomenduojami produktai:
  Nekreidinis popierius: „Coloraction"
  Baltiems atvirukams: „Incada Silk" – „Carta Integra"

 • Vokai 

  Vokai visada yra svarbūs, kadangi tai yra pirmas dalykas, kurį žmonės pamato gavę sveikinimo atviruką ar kvietimą. Nepamirškite įsitikinti, kad voko turinys atitinka voko dydį. Mūsų vokų gaminimo paslauga gali Jums pasiūlyti galimybę įsigyti specialiai kurtų vokų iš mūsų dekoratyvinio popieriaus. 

  > Rekomenduojami produktaipasidarykite vokus patys"

 • Aplinkosauga 

  „Antalis“ siūlo gausią sertifikuotų ir perdirbtų produktų seriją. Mes užtikriname, kad visas mūsų popierius yra pagamintas naudojant medienos masę iš atsakingai tvarkomų miškų, taigi galite būti tikri, kad gaminant mūsų popierių, didelis dėmesys kreipiamas socialinei atsakomybei.

  Rekomenduojami sertifikuoti produktai

Curious Matter

curious-matter-145x111.jpg

Unikalus ir nenusakomas pojūtis, smėlio ir šilko derinys. Pajauskite visiškai naują popieriaus tekstūrą.

Sužinoti daugiau

conqueror 

conqueror_push2_145x111.jpg

Popierius „Conqueror“ yra žinomas ir labiausiai atpažįstamas prekės ženklas.

Sužinoti daugiau

Vokų paieška

envelope_selector_push_145x111.jpg

Išsirinkite tinkamą voką savo sveikinimams siųsti.

Sužinoti daugiau