Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Direct-Mail_ContentPage_259x194.jpg

Reklama  paštu

Popierius, pasirinktas tiesioginės korespondencijos siuntimui paštu, sudaro įspūdį iš karto, todėl jį reikia kruopščiai parinkti, kad Jūsų žinia būtų tinkamai perduota ir suprasta.

 • Popieriaus ir kartono pasirinkimas

  Pagalvokite apie auditoriją, kuriai skirtas produktas, ir apipavidalinkite savo žinią taip, kad ji kalbėtų pati už save. Naudojamas popierius yra labai svarbus veiksnys, skirtas sudominti klientą ir paskatinti jį paimti ir atverti produktą bei perskaityti pateiktą informaciją. Spalvų gyvybingumas, tekstūra ir apdailos elementai, kūrybingiems sprendimams skirtas popierius ir blizgus popierius užtikrins geriausius spalvotų iliustracijų spausdinimo rezultatus. Tada parinkite tinkamą formatą ir dizainą (atvirukai, reklaminiai lapeliai, perlenkti plakatai ir t.t.)

  > Rekomenduojami produktai: Keaykolour" – „Rives" – „Curious Collection" – „Pop’Set" – „Conqueror"

 • Numatytas biudžetas

  Nuspręskite, ar ketinate spausdinti aukščiausios kokybės katalogą ar masiniam naudojimui skirtą produktą, ar pigų ir nuotaikingą tiesioginiam siuntimui skirtą produktą, tada galėsite spręsti dėl spaudinio turinio, spausdinimo būdo ir apdailos elementų, atitinkančių Jūsų įmonę ir jos produktus.

 • Pristatymas 

  Turite atsižvelgti į siunčiamo produkto svorį ir matmenis, kadangi nuo jo dydžio, storio ir svorio priklauso pašto išlaidos, o tai svarbu sudarant pirmą įspūdį apie Jūsų įmonę. Taip pat pagalvokite apie galimybę siųsti produktus vokuose su atspausdintais adresais, kadangi tai padarys didesnį įspūdį klientams.

 • Aplinkosauga 

  „Antalis“ siūlo gausią sertifikuotų ir perdirbtų produktų seriją. Mes užtikriname, kad visas mūsų popierius yra pagamintas naudojant medienos masę iš atsakingai tvarkomų miškų, taigi galite būti tikri, kad gaminant mūsų popierių, didelis dėmesys kreipiamas socialinei atsakomybei.

  > Rekomenduojami sertifikuoti produktai

   

Magnecote 

magnecote-119x89.jpg

Pirmas pasaulyje magnetinis popierius, ant kurio spausdinti taip paprasta, kaip ant popieriaus, o kitos jo savybės kaip magneto.

Sužinoti daugiau

Pop'set 

popset_push_145x111.jpg

Spalvotas dekoratyvinis popierius lygiu paviršiumi.

Sužinoti daugiau

Vokų paieška

envelope_selector_push_145x111.jpg

Išsirinkite tinkamą voką savo reklamai siųsti.

Sužinoti daugiau