Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Annual-Reports_ContentPage_259x194.jpg

Metinės  ataskaitos

Labai svarbu, kaip Jūs paruošiate ir pateikiate savo metinę ataskaitą, o naudojamas popierius gali padėti perteikti reikiamą Jūsų įmonės įvaizdį.

 • Popieriaus pasirinkimas

  Spalvų gyvumas, Jūsų metinės ataskaitos sukeliamas įspūdis priklauso nuo tinkamo popieriaus pasirinkimo. Tinkamai pasirinkę popierių galėsite paruošti pageidaujamą brošiūrą. Spalvotų iliustracijų spausdinimui geriausia naudoti blizgaus ir tekstams skirto popieriaus kombinaciją, tačiau norint užtikrinti, kad būtų galima lengvai perskaityti tekstą, verčiau naudoti šiuolaikinį, nekreidinį popierių. Šio popieriaus savybės taip pat padeda užtikrinti iliustracijų aukštos kokybės reprodukciją. Viduje naudojamas popierius gali skirtis nuo viršeliui naudojamo popieriaus, todėl turite nuspręsti, ar naudojamo popieriaus rūšys turi sutapti ar skirtis. Jeigu pasirenkate pastarąjį variantą, įsitikinkite, kad popieriaus rūšys dera tarpusavyje ir ataskaita atrodo taip, kaip Jūs ir norėjote.

  > Rekomenduojami produktai:
  Dekoratyviniai:Rives" – „Conqueror" – „Olin" – „Keaykolour" – „Curious Collection"

 • Spaudos Galimybės

  Ar ketinate spausdinti savo metinę ataskaitą įprastais spausdinimo būdais ar skaitmeninėmis spausdinimo mašinomis? Skaitmeninės spaudos būdai leidžia personalizuoti kiekvieną egzempliorių, taip suteikiant daugiau vertės informacijai, kurią norite perduoti. Skaitmeninei spaudai skirtas popierius tampa vis prieinamesnis. Vis dėlto, jeigu naudojate „HP Indigo“ mašinas, reikia naudoti popierių su specialia danga. Rekomenduojame visada patikrinti, ar popierius, kurį ketinate naudoti, tinka šioms mašinoms. Apgalvokite visus apdailos elementus, kuriuos norite panaudoti. Tarp šių elementų yra reljefiniai ornamentai, termografija, folijavimas, lakas ir štampavimas.

  > Rekomenduojami produktai:
  Skaitmeninei spaudai: „Arjowiggins Digital Range"

  Nekreidinis popierius: „Olin"

 • pristatymas 

  Kaip ketinate pristatyti savo metines ataskaitas? Jeigu ketinate ataskaitą siųsti paštu, nuspręskite, ar naudosite vokus su permatomu langeliu adresui ar adresas bus priklijuotas; nepamirškite, kad voko dydis, storis ir svoris turi įtakos pašto išlaidoms. Nepamirškite įsitikinti, kad ataskaitos formatas atitinka voko matmenis. Tam, kad vokai atitiktų ataskaitos matmenis, siūloma didelė popieriaus įvairovė. „Antalis“ taip pat siūlo gausią standartinių ir individualiems poreikiams pritaikytų pakavimo produktų seriją, skirtą užtikrinti, kad Jūsų metinė ataskaita išliks puikios būklės gaminimo, transportavimo ir saugojimo metu. Kartono dėžės, rudas pakavimo popierius, plėvelė su oro burbuliukais, lipni juosta – susipažinkite su mūsų siūlomomis pakavimo medžiagomis.

 • Aplinkosauga 

  Ar Jums svarbi aplinkosauga? Jeigu taip, siūlome Jums įvairų popierių, skirtą užtikrinti šį poreikį. Visas mūsų popierius yra pagamintas naudojant medienos masę iš atsakingai tvarkomų miškų, taigi galite būti tikri, kad gaminant mūsų popierių, didelis dėmesys kreipiamas socialinei atsakomybei.

  > Rekomenduojami sertifikuoti produktai

conqueror 

conqueror_push2_145x111.jpg

Popierius „Conqueror“ yra žinomas ir labiausiai atpažįstamas prekės ženklas.

Sužinoti daugiau

Olin Digital

olin_push_145x111.jpg

Pirmasis aukštos kokybės ofsetinis popierius skaitmeninei spaudai.

Sužinoti daugiau

Vokų paieška

envelope_selector_push_145x111.jpg

Išsirinkite tinkamą voką savo metinėms ataskaitoms siųsti.

Sužinoti daugiau