Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Catalog_ContentPage_259x194.jpg

Katalogai 

Jūsų katalogas – tai Jūsų atspausdinta „vitrina“. Tai dokumentas, kuriame išsamiai nurodyta, ką Jūs parduodate ir paprastai pateikiamos patrauklios iliustracijos bei išsami informacija. Todėl labai svarbu parinkti tinkamą popierių katalogo viršeliui ir vidiniams lapams, kad galėtumėte pabrėžti iliustracijų patrauklumą ir tuo pat metu užtikrinti patrauklų ir lengvai perskaitomą informacijos pateikimą klientams nuo pirmo iki paskutinio puslapio.

 • Jūsų projekto strategija

  Nusprendus spausdinti katalogą, svarbu atsižvelgti į daugelį veiksnių: auditoriją, kuriai skirtas katalogas, jo platinimą, galutinį naudojimą, siuntimo paštu reikalavimus, su dizainu susijusius lūkesčius, galutinį produktą ir užsakymo formas. Kokį skaičių katalogų ketinate spausdinti ir kiek puslapių sudarys katalogą? Taip pat svarbu atsižvelgti į kitus veiksnius, t.y. matmenis ir formą (8 puslapių, 32 puslapių ir t.t.).

 • Popieriaus pasirinkimas

  Esame įsitikinę, kad ketinate naudoti daug iliustracijų ir teksto, todėl turite atkreipti dėmesį į naudojamo popieriaus neskaidrumą, kad persišviestų kaip įmanoma mažiau. Katalogams naudojamas mažo svorio neskaidrus popierius, užtikrinantis minimalų bendrą svorį, ypač kai norima pateikti didelės apimties turinį. Taip pat svarbu tai, ar lengva versti katalogo lapus ir ar atvertus katalogą jis neužsiverčia, ypač gaminant didelius, storus katalogus. Svarbu ir kūrybingumas. Skirtingo popieriaus naudojimas tame pačiame kataloge gali padėti išskirti reikalingas katalogo dalis (pavyzdžiui, naujus produktus, paslaugas, reklamą ir t.t.)

  > Kūrybingiems sprendimams:  „Rives" –  „Olin Regular"

 • Spaudos galimybės

  Atsižvelkite į specialius elementus, kuriuos ketinate panaudoti. Šie elementai apima reljefinį raštą, termografiją, folijavimą, laką ir štampavimą. Surišimo būdas (surišimas žiedais, kilpomis ir t.t.) taip pat turi lemiamos įtakos katalogo ilgaamžiškumui.
   

 • Pristatymas 

  Jeigu ketinate siųsti katalogus paštu, turite atsižvelgti į vokų svorį ir matmenis, kadangi nuo vokų dydžio, storio ir svorio priklauso pašto išlaidos.

  „Antalis“ taip pat siūlo gausią standartinių ir individualiems poreikiams pritaikytų pakavimo produktų seriją, skirtą užtikrinti, kad Jūsų katalogai išliks puikios būklės gaminimo, transportavimo ir saugojimo metu. Kartono dėžės, rudas pakavimo popierius, burbulinė plėvelė, lipni juosta – susipažinkite su mūsų siūlomomis pakavimo medžiagomis.

 • Aplinkosauga 

  „Antalis“ siūlo gausią sertifikuotų ir perdirbtų produktų seriją. Mes užtikriname, kad visas mūsų popierius yra pagamintas naudojant medienos masę iš atsakingai tvarkomų miškų, taigi galite būti tikri, kad gaminant mūsų popierių, didelis dėmesys kreipiamas socialinei atsakomybei.

  Tarp daugelio mūsų produkcijos serijų yra gaminiai iš perdirbto popieriaus, kuriuos gaminant užtikrintas neutralus anglies dvideginio kiekis, taigi Jūs galėsite būti ramūs, kad Jūsų naudojamas popierius palaiko tvarumo principą ir nekenkia aplinkai, kurioje mes visi gyvename.

   

 • Numatytas biudžetas

  Nuspręskite, ar ketinate spausdinti aukščiausios kokybės ar masiniam naudojimui skirtą katalogą, tada galėsite spręsti dėl katalogo turinio, spausdinimo būdo ir apdailos elementų, atspindinčių Jūsų įmonę ir jos produktus.

Olin Digital

olin_push_145x111.jpg

Pirmasis aukštos kokybės ofsetinis popierius skaitmeninei spaudai.

Sužinoti daugiau