Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Photo-Albums_ContentPage_259x194.jpg

Nuotraukų  albumai

Kiekvienas nori turėti tai, kas primintų jam svarbius įvykius – vestuves, krikštynas, sukaktuves. Nuotraukų albumai yra puikus sprendimas šiam tikslui įgyvendinti, o popieriaus pasirinkimas turi lemiamos reikšmės galutiniam rezultatui.

Svarbu atsiminti

 •  Pagalvokite apie tai, kokį popierių ir kartoną naudosite albumo puslapiams ir viršeliui. Yra sukurta įvairios rūšies popieriaus ir kartono, specialiai skirtų šiam tikslui, kurių deriniai ir kombinacijos padarys didelį įspūdį albumą vartančiam asmeniui.
 •  Jeigu norite išleisti mažo tiražo albumą, idealus sprendimas yra skaitmeninė spauda. Pastaraisiais metais sukurta daug specialaus popieriaus ir kartono rūšių, todėl pasiekiami aukšti kokybės standartai.
 •  Tai, kaip apipavidalinsite albumą, padės išskirti jį iš kitų, todėl tokie elementai kaip lakas ant priekinio ir / arba vidinių puslapių, folijavimas ar štampavimas gali turėti įtakos, kaip žmonės reaguos į albumą. Jeigu albumo turinys ir žinia yra svarbūs, verta papildomai investuoti į vieną ar kelis apdailos elementus.
 •  Jeigu nuotraukų albume naudojama daug spalvotų iliustracijų, naudojamo popieriaus rūšis turės įtakos galutiniam rezultatui. Blizgus popierius užtikrina geriausius rezultatus, tačiau jei siekiate daugiau kūrybingumo, naudokite šilkinį ar netgi modernų nekreidinį popierių, kad sukurtumėte neprilygstamą įspūdį.
 •  Taip pat atsižvelkite į numatomas išlaidas, spręsdami, ar gaminsite aukščiausios kokybės, dizainerio paruoštą ar standartinės kokybės albumą. Tuomet galite galvoti apie jo turinį, spaudos būdą ir apdailos elementus pagal kliento biudžetą.
 •  Labai svarbus yra nuotraukų albumų ilgaamžiškumas, kadangi Jūsų klientas tikrai norės turėti patvarų produktą, kuris išliks visą gyvenimą, todėl siūlome paruošti specialias dėžutes, kuriose galima laikyti albumus. Galite naudoti tokį patį popierių, iš kurio pagamintas albumas, kad jie derėtų.
 •  Jeigu Jums svarbus poveikis aplinkai, mūsų siūlomi gaminai padės užtikrinti šį poreikį.
 • Spalvų ryškumas

  Ten, kur naudojamos nuotraukos ar kitos spalvotos iliustracijos, labai svarbu spalvų ryškumas. Panaudokite kelias popieriaus rūšis – blizgų, matinį ir nekreidinį popierių – ir suprasite, kokią įtaką tai turi galutiniam rezultatui. Jeigu nesate tikri, kurį popierių geriau naudoti, kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių dėl pavyzdžių.

  > Rekomenduojami produktai:
  Dekoratyvinis popierius: „Keaykolour" – „Rives" – „Curious Collection" – „Conqueror"

  Nekreidinis popierius: „Olin"

 • Skaitmeninė spauda

  Įsivyrauja vis platesnės galimybės naudoti skaitmeninę spaudą. Vis dėlto naudojant „HP Indigo“ mašinas, reikia naudoti popierių su specialia danga. Rekomenduojame visada patikrinti, ar popierius, kurį ketinate naudoti, tinka šioms mašinoms. Jeigu nesate tikri, kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių – jo darbuotojai visada maloniai Jums padės. Mūsų klientų aptarnavimo skyrius pateiks informacijos apie produktus, skirtus skaitmeninio spausdinimo būdui, ir įtrauks Jus į „Antalis d2b“ tinklą. Šis „skaitmeninės spaudos verslui“ tinklas – tai fantastiška galimybė susisiekti su visais skaitmeninio spausdinimo rinkos dalyviais, gauti naujų idėjų savo įmonei ar daugiau verslo galimybių dalijantis skaitmeninės spaudos patirtimi ir geriausia praktika. Prašome žr. mūsų D2B puslapį. 

  > Dekoratyvinis popierius: „Arjowiggins Creative Papers Digital"

 • Kontrastas 

  Gamindami albumą, galite naudoti skirtingo svorio popierių priekiniams ir kitiems lapams. Nuspręskite, ar norite, kad visi lapai būtų iš to paties popieriaus, ar kad jie skirtųsi ir sudarytų kontrasto įspūdį. Nepamirškite, kad albumas bus naudojamas ir branginamas ilgą laiką, todėl svarbu pasirūpinti tinkama jo kokybe.

 • Aplinkosauga 

  „Antalis“ siūlo gausią sertifikuotų ir perdirbtų produktų seriją. Mes užtikriname, kad visas mūsų popierius yra pagamintas naudojant medienos masę iš atsakingai tvarkomų miškų, taigi galite būti tikri, kad gaminant mūsų popierių, didelis dėmesys kreipiamas socialinei atsakomybei. 

   

arjowiggins creative
papers digital

AW_digital_push_145x111.jpg

„Antalio“ dekoratyvinio popieriaus kategorija skaitmeninei spaudai.

Sužinoti daugiau

Olin Digital

olin_push_145x111.jpg

Pirmasis aukštos kokybės ofsetinis popierius skaitmeninei spaudai.

Sužinoti daugiau