Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Brochures_ContentPage_259x194.jpg

Brošiūros  ir bukletai

Brošiūrų dizainui ir gamybai svarbu popieriaus pasirinkimas; popierius yra svarbi sudedamoji gero dizaino, kūrybingai sukurtos brošiūros dalis. Jūsų bukletai daro įspūdį iš karto ir turi parodyti Jūsų produkcijos kokybę bei ją papildyti.

Svarbu atsiminti

 •  Ar ilgai bus naudojama brošiūra? Ar tai trumpalaikiam naudojimui skirta brošiūrą, ar numatoma ją naudoti ilgai – kelis mėnesius, kol bus atnaujinta informacija?
 •  Jeigu norite, kad brošiūra arba bukletas būtų personalizuotas, pagalvokite apie skaitmeninės spaudos teikiamas galimybes. Naudodami skaitmeninę spaudą galėsite, pavyzdžiui, nurodyti atskirų asmenų pavardes ant priekinio viršelio arba paruošti skirtingus viršelius konkrečioms tikslinėms ar klientų grupėms.
 •  Popierius, kurį naudojate, yra svarbus siekiant užtikrinti kliento susidomėjimą brošiūra ir paskatinti ją atsiversti bei perskaityti.
 •  Bėgant metams popieriaus pramonėje buvo sukurta įvairių popieriaus rūšių, specialiai skirtų spausdinti brošiūras. Ar norite, kad visa brošiūra būtų pagaminta iš tos pačios rūšies popieriaus, ar kad jos viršelis ir vidus kardinaliai skirtųsi – specialiai sukurtas popierius suteikia galimybę pasirinkti idealų sprendimą. Brošiūros bus kokybiškai paruoštos ir atspausdintos, o gavėjams bus tikrai įdomu jas atsiversti ir perskaityti.
 •  Jeigu brošiūroje ketinate naudoti daug spalvotų iliustracijų, nuo naudojamo popieriaus priklauso, kaip atrodys atspausdinti paveikslėliai. Geriausią rezultatą užtikrina blizgus popierius, tačiau jei norite pridėti ir kūrybingumo, tuomet įspūdingus rezultatus užtikrins šilkinis arba nekreidinis popierius.
 •  Jeigu brošiūroje, priešingai nei ankstesniame variante, pateikiama daug informacijos, tuomet reikia pasirūpinti, kad tekstą būtų lengva perskaityti. Tokiu atveju verčiau rinktis mažiau blizgų popierių.
 •  Brošiūros arba bukleto apdaila padeda išskirti juos iš kitų; lako sluoksnis ant viršutinio ir / arba vidinių puslapių, folijos įspaudai ar reljefiniai ornamentai gali sąlygoti didelį skirtumą, kaip žmonės suvoks brošiūrą ir kokią nuomonę susidarys apie Jūsų įmonę. Jeigu Jums svarbus turinys ir perduodama žinia, tuomet verta papildomai investuoti į vieną ar kelis apdailos elementus.
 •  Taip pat reikia atsižvelgti į išlaidas, sprendžiant, ar norite pagaminti aukščiausios klasės, dizainerio paruoštą, plačiam klientų ratui skirtą ar pigią bet nuotaikingą brošiūrą / bukletą; apsisprendę, ko norite, galėsite paruošti jos turinį ir parinkti puošiamuosius elementus pagal savo išgales.
 •  Jeigu ketinate brošiūras arba bukletus siųsti paštu, turite atsižvelgti į jų svorį bei voko matmenis, kadangi voko dydis, storis ir svoris turi įtakos pašto išlaidoms.
 •  Taip pat svarbu tai, kur bus naudojama brošiūra. Jeigu brošiūros bus naudojamos lauke arba pramoninėje aplinkoje, tuomet verčiau naudokite sintetinį popierių.
 •  Jeigu rūpinatės poveikiu aplinkai, įvairios rūšies popierius yra sukurtas specialiai taip, kad užtikrintų Jums galimybę prisidėti prie aplinkos saugojimo.
 • Išvaizda 

  Brošiūros keliamas įspūdis, išvaizda ir stilius turi atitikti Jūsų įmonės įvaizdį. Moderni, tradicinė, šiuolaikinė ar prabangi – kiekvienam brošiūrų tipui reikalingas skirtingas popierius, kad sudarytumėte pageidaujamą įspūdį.

  > Rekomenduojami produktai: Conqueror".
  Pridėtinės vertės dekoratyvinis popierius:Keaykolour" - „Pop’Set" - „Rives" - „Curious Collection"

 • Skaitmeninė spauda

  Įsivyrauja vis platesnės galimybės naudoti skaitmeninę spaudą. Jeigu naudojate „HP Indigo“ mašinas, reikia naudoti popierių su specialia danga. Rekomenduojame visada patikrinti, ar popierius, kurį ketinate naudoti, tinka šioms mašinoms. Jeigu nesate tikri, kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių – jo darbuotojai visada maloniai Jums padės.

  > Rekomenduojami produktai: Digigreen Gloss
  > Pridėtinės vertės dekoratyvinis popierius: „Arjowiggins Digital“ serija

 • Spalvotos Iliustracijos

  Blizgus popierius geriausiai tinka spalvotoms iliustracijoms, tačiau labai gerus rezultatus užtikrina ir daugelis šiuolaikinių, nekreidinio popieriaus rūšių. Jeigu nesate tikri, kaip atrodys baigta brošiūra, užsakykite maketą arba paprašykite pateikti ant pasirinkto popieriaus atspausdintus pavyzdžius.

  > Rekomenduojami produktai: „Conqueror" - „Olin".
  > Pridėtinės vertės dekoratyvinis popierius: „Keaykolour" - „Rives" - „Curious Collection"

 • Vokai 

  Vokai visada svarbūs, kadangi tai yra pirmas dalykas, reprezentuojantis Jūsų įmonę, kurį pamato žmonės. Nepamirškite įsitikinti, kad Jūsų paruošti komunikacijos produktai atitinka vokų dydį.

  > Rekomenduojami produktai: pasinaudokite vokų paieška

conqueror 

conqueror_push2_145x111.jpg

Popierius „Conqueror“ yra žinomas ir labiausiai atpažįstamas prekės ženklas.

Sužinoti daugiau

Olin Digital

olin_push_145x111.jpg

Pirmasis aukštos kokybės ofsetinis popierius skaitmeninei spaudai.

Sužinoti daugiau

Pop'set 

popset_push_145x111.jpg

Spalvotas dekoratyvinis popierius lygiu paviršiumi.

Sužinoti daugiau

Vokų paieška

envelope_selector_push_145x111.jpg

Išsirinkite tinkamą voką savo brošiūroms ir bukletams siųsti.

Sužinoti daugiau