Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

 • BROŠIŪROS IR BUKLETAI

  Brošiūrose arba bukletuose galite pateikti išsamią informaciją apie savo įmonę. Tai Jūsų prekės ženklo „veidas“. Mes siūlome platų kreidinio ir nekreidinio popieriaus asortimentą, galinčio užtikrinti aukščiausią spausdinimo kokybę ir perteikti Jūsų prekės ženklo unikalumą.

  Sužinoti daugiau
 • ETIKETĖS IR LIPDUKAI

  Etikečių būna visokių ir joms yra keliami skirtingi reikalavimai, priklausomai nuo to, kas taiko šį ženklinimo būdą. Pasidomėkite mūsų lipniomis etiketėmis ir liksite maloniai nustebę jų gausa. Jūs tikrai rasite tą, kuri atitinka visus jai keliamus techninius reikalavimus.

  Sužinoti daugiau
 • FIRMINIAI BLANKAI IR ĮMONĖS KOMUNIKACIJA

  Prekės ženklo ir įmonės firminių blankų unikalumas – tai viena iš sėkmingo verslo ir bendrojo įmonės įvaizdžio paslapčių. Elegantiškas, klasikinis arba modernus, čia rasite tą popierių, kuris Jus sužavės.

  Sužinoti daugiau
 • KALENDORIAI 

  365 dienos – būtent tiek mes naudojame kalendorių. Atspausdinkite kalendorių ant mūsų siūlomo popieriaus ir užtikrinkite kiekvienos jo naudojimo dienos išskirtinumą.

  Sužinoti daugiau
 • KATALOGAI 

  Katalogas – tai langas į Jūsų verslą. Šiame spaudinyje pateikiamos parduodamos prekės, vaizdinė informacija ir išsamūs aprašymai. Peržiūrėkite mūsų produktus, jie padarys Jūsų katalogą išskirtiniu!

  Sužinoti daugiau
 • KNYGOS IR UŽRAŠŲ KNYGUTĖS

  Mėgstate skaityti? O gal rašote patys? Kartais labai sunku parinkti tinkamas medžiagas knygai arba užrašų knygutei. Mes siūlome geriausius variantus.

  Sužinoti daugiau
 • METINĖS ATASKAITOS

  Metinė ataskaita gali pasakyti apie Jūsų įmonę daugiau, negu Jūs manote. Aukštos kokybės spalvota spausda, ekologiškas popierius, dekoratyvinis arba skaitmeninis popierius, padedantis atskleisti Jūsų įvaizdį, net vokai sukurti pagal Jūsų poreikius, – mes siūlome viską!

  Sužinoti daugiau
 • NUOTRAUKŲ ALBUMAI

  Nuotraukų albumai bene labiausiai augantis rinkos segmentas skaitmeninės spaudos pasaulyje. „Antalio“ tikslas patenkinti spaustuvininkų, taikančių šį inovacinį spausdinimo būdą, lūkesčius ir pasiūlyti jiems didelį skaitmeninių produktų asortimentą, pavyzdžiui, aukščiausios kokybės kreidinį popierių, specialaus ir kūrybiniams sprendimams skirtą popierių.

  Sužinoti daugiau
 • REKLAMA PAŠTU

  Norite gauti geriausią rezultatą su paštu išsiųsta reklama? „Antalis“ padės Jums išsirinkti ir popierių, ir vokus.

  Sužinoti daugiau
 • SVEIKINIMO ATVIRUKAI IR KVIETIMAI

  Proginės atvirutės, kvietimai į vakarėlius, Kalėdinės atvirutės... metuose yra daug progų, kuriomis norėsite pasidalinti su Jūsų klientais, draugais arba šeimos nariais. Metališkojo žvilgesio, permatomas, tekstūrinis, tonuotas... kiekvienai progai pasirinksite atitinkamą popierių.

  Sužinoti daugiau
 • VIRŠELIAI IR APLANKAI

  Leiskite ataskaitai arba pristatymui padaryti neišdildomą įspūdį mūsų kokybiškų, patvarių viršelių dėka. Tvarkydami ir archyvuodami savo dokumentus prisiminkite ir tai, kad mes siūlome puikų aplankų pasirinkimą. Ryškios spalvos – puiki išeitis norint atskirti dokumentus pagal jų svarbą. Platus medžiagų asortimentas padės Jums išsirinkti būtent tai, ko norite. Dirbkite protingai, naudodami mūsų viršelius ir aplankus.

  Sužinoti daugiau
 • ŽURNALAI IR NAUJIENLAIŠKIAI

  Pasirinktas popierius ir vokai sukuria pirmą ilgalaikį įspūdį, kuris turi atitikti Jūsų pateikiamą informaciją. Mes galime patarti, kurie iš jų Jums tinkamiausi.

  Sužinoti daugiau