Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Copy-and-Print-for-Internal-Use_ContentPage_259x194.jpg

Spausdinimas  ir kopijavimas vidiniam naudojimui

Jūsų vidinė komunikacija turi atitikti standartus.

Svarbu atsiminti

  •  Jeigu ruošiate vidinės komunikacijos pranešimus, daugiafunkcinis popierius užtikrins, kad atkuriamos iliustracijos bus aukštos kokybės, kadangi jis skirtas užtikrinti aukštos kokybės spaudinius ir tinka sklandžiai spausdinti lazeriniais ar rašaliniais spausdintuvais.
  •  Turite apgalvoti skirtingas ruošiamų pranešimų rūšis, kadangi vyrauja tendencija naudoti tos pačios rūšies popierių neapgalvojant, kokią žinią jis perduos ir kaip jis bus priimtas.
  •  Kasdienio naudojimo popierius tinka bendrai vidinei komunikacijai, tačiau tada, kai norite pabrėžti svarbią žinią ar perduoti svarbius pranešimus, verta pagalvoti apie aukštesnės kokybės ar netgi „Premium“ popierių.
  •  Skaitmeninė spauda taip pat užtikrina neprilygstamus pranašumus, įskaitant kokybišką spalvų atkūrimą ir aukštos kokybės iliustracijų reprodukcijas, o taip pat suteikia galimybę personalizuoti pranešimus ir nurodyti skirtingus asmenis ant viršutinio viršelio arba perduoti skirtingas žinias tikslinėms grupėms.
  •  Jeigu ketinate siųsti pranešimus paštu, atsižvelkite į voko svorį ir matmenis, kadangi šie veiksniai lemia pašto išlaidas.

Rekomenduojami Produktai

Popierius skaitmeninei spaudai:Image Coloraction"
„Premium" popierius:  „Pioneer", „Data Copy"
> Popierius kasdieniam naudojimui: „Image Business"

  • Aplinkosauga 

    „Antalis“ siūlo gausią sertifikuotų ir perdirbtų produktų seriją. Mes užtikriname, kad visas mūsų popierius yra pagamintas naudojant medienos masę iš atsakingai tvarkomų miškų, taigi galite būti tikri, kad gaminant mūsų popierių, didelis dėmesys kreipiamas socialinei atsakomybei.

Image Coloraction

Ream_Image_Coloraction_182x119.jpg

Ypač geros kokybės nekreidinis popierius skaitmeninei spaudai.

Sužinoti daugiau

Data Copy

DC_product_push_159x119.jpg

Baltas, universalus biuro popierius su „Colorlock" technologija.

Sužinoti daugiau

Pioneer 

Pioneer_80_114x119.png

Ypač baltas universalus biuro popierius, gaminimas iš eukalipto celiuliozės.

Sužinoti daugiau