Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Colours-and-Graphic-Printing_ContentPage_259x194.jpg

Vienspalvė  ir spalvota spauda

Jei ketinate spausdinti daug spalvotų iliustracijų, nuo naudojamo popieriaus priklauso, kaip atrodys rezultatas. Dabar siūlome įvairų popierių su „ColorLok“ technologija, užtikrinantį gyvas atspausdintų iliustracijų spalvas.

Svarbu Atsiminti

 •  Ar spaudiniai bus naudojami ilgai? Ar tai trumpalaikiam naudojimui skirta brošiūra, o gal numatoma ją naudoti ilgai – kelis mėnesius, kol bus atnaujinta informacija?
 •  Su skaitmenine spauda sužinosite apie išskirtinius pranašumus, įskaitant aukštus standartus atitinkančias spalvų reprodukcijas ir iliustracijas, o taip pat galėsite personalizuoti pranešimus, nurodant skirtingus asmenis ar skirtingą įvairioms tikslinėms grupėms skirtą žinią.
 •  Jeigu ketinate spausdinti daug spalvotų iliustracijų, nuo naudojamo popieriaus priklauso, kaip jos atrodys. Aukštos kokybės baltas, lygus neskaidrus popierius tinka ryškioms spalvoms ir iliustracijoms. Blizgus popierius visada užtikrina gerus rezultatus, tačiau jei norite pridėti ir kūrybingumo, naudokite matinį arba nekreidinį popierių puikiems rezultatams pasiekti.
 •  Baigiamieji spaudinių elementai padės Jūsų komunikacijai išsiskirti iš kitų naudojant laką ant priekinio ir / arba vidinių puslapių. Folijos įspaudai ar reljefiniai elementai lemia požiūri į pranešimą ar bukletą ir jų vertinimą. Jeigu pranešimo turinys ir perduodama žinia yra svarbūs, verta papildomai investuoti ir panaudoti vieną ar daugiau iš išvardytų elementų.
 •  Jeigu ketinate siųsti pranešimus paštu, atsižvelkite į voko svorį ir matmenis, kadangi šie veiksniai lemia pašto išlaidas.

Rekomenduojami produktai

Popierius skaitmeninei spaudai: Image DigiColor"
> „Premium" popierius: „Data Copy"

 • Aplinkosauga 

  „Antalis“ siūlo gausią sertifikuotų ir perdirbtų produktų seriją. Mes užtikriname, kad visas mūsų popierius yra pagamintas naudojant medienos masę iš atsakingai tvarkomų miškų, taigi galite būti tikri, kad gaminant mūsų popierių, didelis dėmesys kreipiamas socialinei atsakomybei.

 • Pasiekite įspūdingų rezultatų su „ColorLok“ popieriumi

  Nesvarbu kur spausdinate – namuose ar biure, naudojate rašalinį spausdintuvą, lazerinį spausdintuvą ar kopijavimo aparatą – popierius su „ColorLok“ technologija yra sėkmingo spausdinimo paslaptis! Šis specialiai sukurtas popierius užtikrina:

   - gyvesnes spalvas;

   - sodresnę juodą šrifto spalvą;

   - trumpesnį džiūvimo laiką;

   - ilgesnį lazerinių spausdintuvų naudojimą;

   - patikimą ir nuoseklų visų spausdintuvų ir kopijuavimo aparatų veikimą.

Image Digicolor

Image_Digicolor_RangeChoice_182x179-crop182x124.jpg

Įspūdinga spaudinių kokybė ir sodrios spalvos.

 

Sužinoti daugiau

Data Copy

DC_product_push_159x119.jpg

Puiki grafikos ir vaizdų spalvų aprėptis.Nuostabiai baltas ir glotnus – ypač gražiai atrodantis ir malonus paliesti.

Sužinoti daugiau