Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Notices-and-Posters_ContentPage_259x194.jpg

Skrajutės,  bukletai, plakatai

Tinkamai pasirinktas popierius suteiks gyvybingumo Jūsų skrajutėms, bukletams ir plakatams.

SVARBU ATSIMINTI

  •  Ar ilgai žadate juos naudoti? Jie skirti trumpam laikui ir neįpareigojančiam bendravimui palaikyti ar juos naudosite ilgai, kiekvieną dieną, kol nepakeisite naujais?
  •  Skaitmeninė spauda pravers tuo atveju, jeigu norite suteikti spausdintinei informacijai individualumo. Šio spausdinimo dėka viršelyje galėsite nurodyti konkretų vardą arba žinutę, skirtą Jūsų tiksliniams vartotojams.
  •  Pasirinkto popieriaus kokybė taip pat lemia ir galutinį įvaizdį, kuris turi būti teigiamas bet kokiu atveju, ypač kai savo spaudinyje naudojate daug spalvotų nuotraukų. Šiuo atveju pasieksite geriausią rezultatą pasirinkdami blizgų popierių, tačiau kruopelę kūrybiškumo Jūsų spaudiniui suteiks ir matinis ar net nekreidinis popierius.
  •  Ir atvirkščiai, jeigu norite, kad skrajutėje būtų kuo daugiau įvairios informacijos, pirmiausia pagalvokite apie tai, kad ji turi būti lengvai įskaitoma. Šiam tikslui rinkitės mažiau blizgų popierių.
  •  Nuo skrajutės, bukleto arba plakato medžiagos priklauso ne tik jo ilgaamžiškumas, bet ir tai, kaip Jūsų įmonę įvertins žmonės, kurie laikys šį kūrinį rankose, todėl atminkite, kad viršelio ir/arba puslapio laminavimas, folijavimas arba kongregavimas padarys Jūsų spaudinį išskirtiniu. Jeigu spaudinio turinys ir perteikiama informacija svarbūs Jums, netaupykite šių apipavidalinimo technologijų sąskaita.
  •  Negalite nuvertinti išlaidų, nes tik žinodami tikslią kainą galėsite priimti sprendimą dėl informacijos pateikimo kokybės: ar tai bus aukščiausios kategorijos spaudinys, dizainerio kūrinys, ar tiesiog informacijos plačiajai visuomenei pateikimo būdas. Kad būtų sukurtas Jūsų lūkesčius ir finansines galimybes atitinkantis produktas, reikia tiksliai žinoti numatomą turinį, spausdinimo būdą ir apipavidalinimo technologiją.
  •  Norėdami platinti spausdintinę informaciją paštu, nepamirškite apie svorį ir dydį, nes siuntimo kaina priklauso nuo voko dydžio ir svorio.

Rekomenduojami Produktai

> Popierius skaitmeninei spaudai: „Image Coloraction"
„Premium" popierius: „Pioneer", „Data Copy"
> Perdirbtas popierius: „Image Recycled"

  • APLINKOSAUGA 

    „Antalis“ siūlo Jums platų sertifikuotų ir perdirbtų produktų asortimentą. Ir užtikrina, kad visas popierius yra pagamintas iš tinkamai prižiūrimų miškų medienos masės, todėl galite būti tikri, kad Jūsų naudojamas popierius – tai atsakingai vykdomo socialinio proceso grandis, pradedant medžių kirtimu, medienos masės gamyba ir užbaigiant popieriaus įdėjimu į Jūsų spausdintuvą.

Image Coloraction

Ream_Image_Coloraction_182x119.jpg

Ypač geros kokybės nekreidinis popierius skaitmeninei spaudai.

Sužinoti daugiau

Image Recycled

recycle_182x118.jpg

Popierius pagamintas iš 100% perdirbtos makulatūros.

Sužinoti daugiau

Data Copy

DC_product_push_159x119.jpg

Baltas, universalus biuro popierius su „Colorlock" technologija.

Sužinoti daugiau

Pioneer 

Pioneer_80_114x119.png

Ypač baltas universalus biuro popierius, gaminamas iš eukalipto celiuliozės.

Sužinoti daugiau