Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Mailroom_ContentPage_259x194.jpg

Paštu  siunčiami pranešimai

Popierius, kurį pasirenkate tiesioginiams paštu siunčiamiems pranešimams ir bukletams, iš karto sudaro įspūdį gavėjams, todėl svarbu rūpestingai juos paruošti, kad žinia apie Jūsų produktus būtų perteikta taip, kaip reikia.

Svarbu atsiminti

 •  Pagalvokite apie auditoriją, kurią norite pritraukti ir įsitikinkite, kad pranešimas perduoda asmeniškai jiems skirtą žinią.
 •  Skaitmeninė spauda idealiai tinka pranešimams, kadangi yra daug galimybių suasmeninti perduodamą žinią.
 •  Naudojamas popierius itin svarbus užtikrinti, kad bus pritrauktas gavėjo dėmesys, o pranešimas paskatins gavėją jį paimti, atverti ir perskaityti.
 •  Jei buklete ketinate pateikti daug iliustracijų, nuo popieriaus kokybės priklauso, kaip jos atrodo atspausdintos. Blizgus popierius užtikrina geriausius rezultatus, tačiau jei norite daugiau kūrybingumo, naudokite šilkinį ar netgi modernų nekreidinį popierių, kad pasiektumėte neprilygstamą įspūdį.
 •  Baigiamieji pranešimų ar bukletų elementai padės Jūsų įmonei išsiskirti iš kitų, panaudojant laką ant priekinio ir / arba vidinių puslapių. Folijos įspaudai ar reljefiniai elementai lemia požiūri į pranešimą ar bukletą ir jų vertinimą. Jeigu turinys ir perduodama žinia yra svarbūs, verta papildomai investuoti ir panaudoti vieną ar daugiau iš išvardytų elementų.
 •  Taip pat reikia atsižvelgti į numatomą biudžetą sprendžiant, ar gaminsite aukščiausios kokybės, dizainerio paruoštą, masiniam naudojimui skirtą ar pigų, bet nuotaikingą produktą. Tada spręskite dėl turinio, spausdinimo būdo ir apdailos elementų.
 •  Atsižvelkite į gaminio svorį ir matmenis, kadangi nuo gaminio ir voko dydžio, storio ir svorio priklausys pašto išlaidos.
 •  Ar Jums svarbus poveikis aplinkai? Jeigu taip, mes siūlome įvairius sprendimus, užtikrinančius mažesnį poveikį.
 • Išvaizda 

  Spalvų gyvybingumas, tekstūra ir apdailos elementai pritrauks dėmesį ir paskatins atplėšti laišką bei jį perskaityti.

  > Rekomenduojami produkrtai: Keaykolour" – Rives" – Curious Collection" – Pop’Set" – Conqueror

 • Skaitmeninė spauda

  Skaitmeninei spaudai skirtas popierius yra vis labiau prieinamas; jis leidžia gaminti produktus tikslinėms grupėms ar perduoti konkrečią žinią tam tikriems klientams.

  > Rekomenduojami produktai: „Arjowiggins Digital"

 • Spalvotos iliustracijos

  Blizgus popierius geriausiai tinka spalvotiems paveikslėliams, tačiau labai gerus rezultatus užtikrina ir daugelis šiuolaikinių, nekreidinio popieriaus rūšių. Jeigu nesate tikri, kaip atrodys brošiūra, užsakykite maketą arba paprašykite pateikti ant pasirinkto popieriaus atspausdintus pavyzdžius.

  > Rekomenduojami produktai:  Olin

 • Vokai 

  Vokai visada svarbūs, kadangi tai yra pirmas klientų pamatytas dalykas, reprezentuojantis Jūsų įmonę. Nepamirškite užtikrinti, kad numatomi siųsti lapai su pranešimais atitiktų esamus vokų dydžius.

  > Rekomenduojami produktai: pasinaudokite vokų paieška

 • Aplinkosauga 

  „Antalis“ siūlo gausią sertifikuotų ir perdirbtų produktų seriją. Mes užtikriname, kad visas mūsų popierius yra pagamintas naudojant medienos masę iš atsakingai tvarkomų miškų, taigi galite būti tikri, kad gaminant mūsų popierių, didelis dėmesys kreipiamas socialinei atsakomybei.

  Sužinoti daugiau

Olin Digital

olin_recycled_push_145x111.jpg

Pirmasis aukštos kokybės ofsetinis popierius skaitmeninei spaudai.

Sužinoti daugiau

Pop'set 

popset_push_145x111.jpg

Spalvotas dekoratyvinis popierius lygiu paviršiumi.

Sužinoti daugiau