Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

External-Communication_ContentPage_259x194.jpg

Išorinė  komunikacija

Be galo svarbu visada išlaikyti gerą savo įmonės įvaizdį, nepaisant jos dydžio, todėl išoriniai komunikacijai skirti produktai turi atitikti šį principą.

Svarbu atsiminti

  •  Yra įvairių popieriaus rūšių, kurias galima naudoti skirtingai spausdintai komunikacijai. Pasirinkimas priklauso nuo to, kiek teksto ir iliustracijų ketinate pateikti.
  •  Ar pranešimai bus naudojami ilgai? Ar tai trumpalaikiam naudojimui skirta brošiūra, o gal numatoma ją naudoti ilgai – kelis mėnesius, kol bus atnaujinta informacija?
  •  Jeigu ketinate pateikti daug spalvotų iliustracijų, nuo naudojamo popieriaus priklauso, kaip jos atrodys. Aukštos kokybės baltas, lygus neskaidrus popierius tinka ryškioms spalvoms ir iliustracijoms. Blizgus popierius visada užtikrina gerus rezultatus, tačiau jei norite pridėti ir kūrybingumo, naudokite šilkinį arba nekreidinį popierių puikiems rezultatams pasiekti.
  •  Su skaitmenine spauda sužinosite apie išskirtinius pranašumus, įskaitant aukštus standartus atitinkančias spalvų reprodukcijas ir iliustracijas, o taip pat galėsite personalizuoti pranešimus, nurodant skirtingus asmenis ar skirtingą įvairioms tikslinėms grupėms skirtą žinią.
  •  Dabar daugelis įmonių stengiasi naudoti perdirbtą popierių. Šiandien perdirbtas popierius užtikrina beveik tokius pačius rezultatus, kurie gaunami naudojant įprastinį. Tarp daugelio mūsų produkcijos serijų yra gaminiai iš perdirbto popieriaus, kuriuos gaminant užtikrintas neutralus anglies dvideginio kiekis, taigi Jūs galėsite būti ramūs, kad Jūsų naudojamas popierius palaiko tvarumo principą ir nekenkia aplinkai, kurioje mes visi gyvename.

Rekomenduojami Produktai

> Popierius skaitmeninei spaudai: „Image Coloraction"
> „Premium" popierius: „Pioneer", „Data Copy"
> Perdirbtas popierius: „Image Recycled"

  • Aplinkosauga 

    „Antalis“ siūlo gausią sertifikuotų ir perdirbtų produktų seriją. Mes užtikriname, kad visas mūsų popierius yra pagamintas naudojant medienos masę iš atsakingai tvarkomų miškų, taigi galite būti tikri, kad gaminant mūsų popierių, didelis dėmesys kreipiamas socialinei atsakomybei.

Image Coloraction

Ream_Image_Coloraction_182x119.jpg

Ypač geros kokybės nekreidinis popierius.

Sužinoti daugiau

Image Recycled

recycle_182x118.jpg

Popierius pagamintas iš 100% perdirbtos makulatūros. 

Sužinoti daugiau

Data Copy

DC_product_push_159x119.jpg

Baltas, universalus biuro popierius su „Colorlock" technologija.

Sužinoti daugiau

Pioneer 

Pioneer_80_114x119.png

Ypač baltas universalus biuro popierius, gaminamas iš eukalipto celiuliozės.

Sužinoti daugiau