Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

Letterhead-and-Corporate-Com_ContentPage_259x194.jpg

Firminiai  blankai ir įmonės komunikacija

Pasirinktas popierius turėtų atskleisti Jūsų įmonės įvaizdį, todėl rinkdamiesi popierių atsižvelkite į įvairius veiksnius.

Svarbu atsiminti

 •  Ar norite savo komunikacijai suteikti tradicinę, ar šiuolaikinę išvaizdą?
 •  Pagalvokite apie savo vizitines korteles – jos suteikia turiningumo ir sukuria tinkamą įspūdį apie Jūsų įmonę klientams nuo pat pradžių. Galite naudoti netgi dar įdomesnius sprendimus, pavyzdžiui, naudoti 2 dalių ir 2 spalvų laminuotas korteles, 3D plastiką, kuris iš karto patrauks dėmesį. Pagalvokite apie galimybę naudoti modernų popierių, madingas spalvas ir specialius apdailos elementus, pavyzdžiui, metalinio blizgesio ar skaidrias medžiagas.
 •  Įsitikinkite, kad Jūsų logotipas gerai atrodo ant įmonės blanko ir atitinka bendrą koncepciją. Gali tekti padirbėti su blankų dizainu, kad užtikrintumėte, jog visa komunikacija padeda siekti reikalingų tikslų.
 •  Nuspręskite, ar iliustracijos bus spalvotos, juodai baltos, o gal bus naudojami abu variantai?
 •  Nepamirškite apgalvoti, ar ketinate spausdinti kokį nors tekstą kitoje blankų pusėje, pavyzdžiui, nurodyti sąlygas ir terminus. Tokiu atveju Jums reikėtų rinktis nepermatomą popierių arba storesnį popierių, kad nepersišviestų kitoje lapo pusėje esantis tekstas.
 •  Ypač atkreipkite dėmesį į specialius apdailos elementus, kuriuos ketinate naudoti. Šie elementai – tai reljefinis raštas, termografija, folijavimas, lakas ar štampavimas.
 •  Ar Jūsų laiškai ir blankai bus spausdinami lazeriniais spausdintuvais? Jeigu taip, reikia rinktis specialiai šiam tikslui pagamintą popierių.
 •  Ar norite naudoti tos pačios kolekcijos arba derančius vokus?
 •  Kaip ketinate perduoti laiškus ir raštus? Jeigu ketinate juos siųsti paštu, nuspręskite, ar naudosite vokus su permatomu langeliu adresui, ar lipdukus su adresais. Taip pat nepamirškite, kad nuo voko dydžio, storio ir svorio priklauso pašto išlaidos.
 •  Ar Jums reikalinga papildoma apsauga, pavyzdžiui, vandens ženklai, kad Jūsų blanko nebūtų galima kopijuoti? Apgalvokite vandens ženklo vietą, kad jis nesugadintų logotipo kuriamo įspūdžio.
 •  Ar Jums svarbus poveikis aplinkai? Jeigu taip, mes siūlome įvairius sprendimus, užtikrinančius mažesnį poveikį.
 •  Nepamirškite numatomo biudžeto limito.
 • Išvaizda 

  Tiesioginiu paštu siunčiamai korespondencijai svarbu spalvų gyvumas, tekstūra ir apdailos elementai, kadangi jie patraukia dėmesį ir paskatina atplėšti bei perskaityti laišką.

  > Rekomenduojami produktai: Keaykolour" – „Rives" – „Curious Collection" – „Pop’Set" – „Conqueror" – „Image Coloraction"

 • Iliustracijos 

  Blizgus popierius geriausiai tinka spalvotiems paveikslėliams, tačiau labai gerus rezultatus užtikrina ir daugelis šiuolaikinių, nekreidinio popieriaus rūšių. 

  > Rekomenduojami produktai:  „Olin Regular"

 • Vokai 

   Vokai visada svarbūs, kadangi tai yra pirmas klientų pamatytas dalykas, reprezentuojantis Jūsų įmonę. Nepamirškite užtikrinti, kad numatomi siųsti lapai su pranešimais atitiktų esamus vokų dydžius.

  > Rekomenduojami produktai: pasinaudokite vokų paieška

 • Aplinkosauga 

  „Antalis“ siūlo gausią sertifikuotų ir perdirbtų produktų seriją. Mes užtikriname, kad visas mūsų popierius yra pagamintas naudojant medienos masę iš atsakingai tvarkomų miškų, taigi galite būti tikri, kad gaminant mūsų popierių, didelis dėmesys kreipiamas socialinei atsakomybei. Daugelyje mūsų prekių ženklų serijose yra gaminių iš perdirbto popieriaus, kuriuos gaminant užtikrinamas neutralus anglies dvideginio kiekis, taigi galite būti ramūs, kad mūsų gaminiai atitinka tvarumo principą ir nekenkia aplinkai, kurioje gyvename.

  > Rekomenduojamus sertifikuotus produktus galite rasti čia

Conqueror 

conqueror_push2_145x111.jpg

Popierius „Conqueror“ yra žinomas ir labiausiai atpažįstamas prekės ženklas.

Sužinoti daugiau

Olin Digital

olin_push_145x111.jpg

Pirmasis aukštos kokybės ofsetinis popierius skaitmeninei spaudai.

Sužinoti daugiau

Vokų paieška

envelope_selector_push_145x111.jpg

Išsirinkite tinkamą voką savo firminiams blankams siųsti.

Sužinoti daugiau