Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Paskirtis

 • Dokumentų archyvavimas ir klasifikavimas

  Domina viskas, kas palengvina darbą biure? „Antalis" turi viską, ko reikia ženklinimui, laminavimui, sąskaitoms faktūroms, dokumentų archyvavimui ir dar daugiau.
  Sužinoti daugiau
 • Firminiai blankai ir įmonės komunikacija

  Pasirinktas popierius turėtų atskleisti Jūsų įmonės įvaizdį, todėl rinkdamiesi popierių atsižvelkite į įvairius veiksnius.  Elegantiškas, klasikinis ir modernus - čia rasite popierių, kuris išskirs Jus iš kitų.

  Sužinoti daugiau
 • Išorinė komunikacija

  Be galo svarbu visada išlaikyti gerą savo įmonės įvaizdį, nepaisant jos dydžio, todėl išoriniai komunikacijai skirti produktai turi atitikti šį principą.

  Sužinoti daugiau
 • Paštu siunčiami pranešimai

  Popierius, kurį pasirenkate tiesioginiams paštu siunčiamiems pranešimams ir bukletams, iš karto sudaro įspūdį gavėjams, todėl svarbu rūpestingai juos paruošti, kad žinia apie Jūsų produktus būtų perteikta taip, kaip reikia.

  Sužinoti daugiau
 • SKRAJUTĖS, BUKLETAI IR PLAKATAI

  Nesvarbu, ar norite tiesiog pateikti informaciją, ar norite, kad ji būtų pastebima ir įsimintina, mes siūlome sprendimus, specialiai sukurtus skrajučių, bukletų ir plakatų spausdinimui. 

  Sužinoti daugiau
 • Spausdinimas ir kopijavimas vidiniam naudojimui

  Jūsų kasdieniams spausdinimo ir kopijavimo darbams tereikia geriausio ir patikimiausio biuro popieriaus? Tiesiog klauskite „Antalio".
  Sužinoti daugiau
 • Vienspalvė ir spalvota spauda

  Jei ketinate spausdinti daug spalvotų iliustracijų, nuo naudojamo popieriaus priklauso, kaip atrodys rezultatas. Dabar siūlome įvairų popierių su „ColorLok“ technologija, užtikrinantį ryškias atspausdintų iliustracijų spalvas.

  Sužinoti daugiau