Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Antalis Packaging! Naujienlaiškis nr. 1

     Brangus Partneri!

     Jūs tik ką atsidarėte pirmąjį „Antalis Packaging“ naujienlaiškį „Out of the box“. Sveiki atvykę į įkvepiantį pakavimo pasaulį – sužinokite apie gerąsias praktikas, naujienas ir tendencijas. Mūsų tikslas yra pasidalinti su jumis žiniomis, įžvalgomis ir naujienomis apie pakavimo rinkos tendencijas – ir taip padėti jums pasiekti daugiau.

     Mes žinome, kad tinkamai pasirinkti pakuotę yra labai svarbu. Todėl tikime, kad dalintis savo patirtimi yra mūsų misijos dalis. Mėgaukitės skaitymu!

     Antalis

 

                                                                       ANTALIS PACKAGING - MAIL SIGN-vecto.jpg (Impression)     

                                                                                         Antalis Packaging  

  mullkile-hp.jpg     685x266_TCI_LIT.gif        685x266_MiniPAKr_LIT (2).gif

                    Burbulinė plėvelė                                          Smūgio indikatoriai                             Minipak´R. paprastas būdas supakuoti

 


 

Antalis Packaging: siekiame padėti savo klientams išspręsti jų verslo problemas


ANTALIS PACKAGING_Homepage_685x295px-02.jpg (ANTALIS PACKAGING_Homepage_685x295px)

 

     Visame pasaulyje „Antalis Packaging“ orientuojasi į savo klientų poreikius ir pagal tai nuolatos adaptuoja savo verslo modelį.

     Išmanūs pakavimo sprendimai atspindi „Antalio“ inovacijų kultūrą, didelę patirtį pakavimo rinkoje, sprendimus, kurie yra tiek aplinkosauginiai, tiek ekonominiai.

     Su naujuoju šūkiu „Padėkime klientams pasiekti daugiau“, mes siekiame viršyti klientų lūkesčius sėkmingai dirbdami kartu, įdiegdami naujoves ir įkvėpdami klientus.

     Išmanius pakavimo sprendimus tiekiame 29-iose Europos šalyse iš daugiau nei 100 logistikos centrų, taip padėdami savo klientams spręsti verslo iššūkius, ieškant geriausių pakavimo sprendimų. Siūlome platų kokybiškų paslaugų asortimentą, remdamiesi savo darbuotojų patirtimi pramonės, logistikos ir e. prekybos srityse. Mūsų tikslas yra pasiūlyti vienu metu ir įvairius pakavimo produktus, ir įrenginius, ir paslaugas.

      Būdami kompetentingi ir orientuoti į klientą, aiškindamiesi kiekvieno kliento poreikius mes siekiame kurti išmanius pakavimo sprendimus, tinkamus ne tik šiandienai, bet ir ateičiai.

     „Antalis Packaging“ ekspertai konsultuoja klientus ir siūlo sprendimus, kurie pagerina prekių apsaugą, supaprastina logistiką ir optimizuoja pakuotės dizainą. Mūsų patirtis, rinkos „know how“, tendencijų numatymas yra mūsų stiprybės.

     Pakavimo skyriaus komandą Baltijos šalyse ir Suomijoje sudaro virš 40 specialistų. Mes taip pat teikiame techninę įrenginių priežiūrą, o mūsų technikai ir pardavimų komanda nuolat dalyvauja tiekėjų organizuojamuose mokymuose.  

     Sekite „Antalis Packaging“ naujienas Linkedin puslapyje.

Grįžti į pradžią

 


 

Burbulinė plėvelė - pakavimo medžiaga su spalvinga praeitimi

mullkile.jpg

     Ar žinojote, kad sausio 29 diena yra Burbulinės plėvelės diena? O ar žinojote ir tai, kad burbulinė plėvelė buvo sukurta, kad būtų naudojama kaip tapetai?

     Už burbulinę plėvelę turime būti dėkingi inžinieriams Markui Čavanesui ir Alfredui Fieldingui. 1957 metais šie inžinieriai, bandydami sulydyti dvi dušo užuolaidas, stengėsi sukurti lengvai valomus tapetus. O sukūrė daugiafunkcinę, lengvą, bet tvirtą pakavimo medžiagą, kurią mes šiandien esame įpratę vadinti 1959 metais „Sealed Air Corporation“ įmonės užpatentuotu pavadinimu „burbulinė plėvelė“ (angl. Bubble Wrap®). Beje, ši įmonė šiuo metu turi daugiau kaip 16,000 darbuotojų net 52-ose šalyse ir yra viena didžiausių pasaulyje burbulinės plėvelės gamintojų. Burbulinės plėvelės atsitiktinį išradimą galima priskirti prie kitų sėkmingų, bet neplanuotų išradimų:

     - Penicilinas: vienas iš labiausiai žinomų ir svarbių atradimų. Mokslininkas Aleksandras Flemingas pastebėjo, kad aplink pelėsį Petri lėkštelėje žūva bakterijos ir štai! Išrasti antibiotikai.

     - Degtukai: XIX a. britų vaistininkas bandė nuo savo medinės maišymo lazdelės nukrapštyti sudžiūvusius chemikalus, kai jie užsiliepsnojo.

     Mes „Antalyje“ žinome, kokia svarbi yra burbulinė plėvelė norint supakuoti trapius ir dūžtančius krovinius.

     Tarp kitko, išpakavę gautas prekes iš burbulinės plėvelės įpakavimų, bene visi mes mėgstame sprogdinti burbuliukus. Moksliškai yra įrodyta, kad tai mažina stresą

     Net ir Gineso rekordų knygoje galime rasti su burbuline plėvele susijusių rekordų, štai vienas jų – vienu metu burbuliukus sprogdino net 2681žmogus. Sužinokite daugiau apie šį linksmą rekordą

Grįžti į pradžią

 Išmanus ir patikimas sprendimas lengvai pažeidžiamiems produktams gabenti

     Apgadinti elektronikos prietaisai, sudužusios stiklinės prekės ar sugadintas meno kūrinys – pažįstama, tiesa? Ar yra tekę susidurti su problemomis aiškinantis su kurjerių įmone dėl transportavimo metu apgadintų prekių? Ar teko sugaišti begalę laiko besiaiškinant, kurioje tiekimo grandinės dalyje krovinys buvo apgadintas?

     Lengvai pažeidžiamų krovinių gabenimas ir sandėliavimas yra daugeliui tikras galvos skausmas. Bet tik ne tuomet, kai naudojami ShockWatch® smūgio indikatoriai. Jie parodo, jei transportuojamiems ar sandėliuojamiems produktams buvo padaryta žala. Dažniausiai naudojami dūžtantiems ir pažeidžiamiems kroviniams: elektronikai, stiklui, keramikos bei meno dirbiniams, papuošalams apsaugoti transportavimo metu. Jau daugiau kaip 35 metus ShockWatch produktai yra naudojami nustatyti didelės vertės prekių pažeidimo priežastis. „Antalis“ tiekia dviejų rūšių indikatorius: 

145x111_TCI-1 (2).png   189x141_TCI.png

     ShockWatch® smūgio indikatoriai užfiksuoja ir informuoja apie transportavimo metu padarytą žalą juos numetus arba supurčius. „ShockWatch” indikatoriai yra mechaniškai aktyvuojami prietaisai, kurie pasidaro raudoni, kroviniui patiriant didesnius nei leistina smūgius. Indikatoriaus duomenų neįmanoma suklastoti.

     Yra krovinių, kurie transportavimo metu, negali būti paversti didesniu nei leistinu kampu. TiltWatch® pasvirimo indikatorius nenuginčyjamai parodys, jei krovinys buvo pasviręs daugiau negu leidžiama, nes tokiu atveju prie krovinio priklijuotas indikatorius nusidažo raudonai. Esant normalioms gabenimo sąlygoms indikatorius išlieka nepakitęs.

     Indikatoriai yra vienkartiniai ir yra aktivuojami nuplėšus apsauginę plėvelę ir užklijavus indikatorių prie krovinio.

     Kodėl reikia naudoti transporto kontrolės indikatorius?

     Indikatoriai užfiksuoja netinkamo transportavimo ar sandėliavimo faktą. Jų naudojimas padeda nustatyti tiekimo grandinės trūkumus, nuo gamybos iki transportavimo ir saugojimo bei sumažinti pažeidimų skaičių. Visa tai patvirtina pakuočių efektyvumą ir pakelia įmonės kokybės valdymo lygį.

     Nesvarbu, ar esate gamintojas, siuntėjas ar gavėjas, indikatoriai gali jums padėti įvairiose situacijose ir jums reikės praleisti mažiau laiko nemalonioms diskusijoms su verslo partneriais.

TCI-valik.png  

 

     Nežinote kurį indikatorių rinktis savo kroviniui? Klauskite „Antalio“ vadybininkų

Grįžti į pradžią

 


 

Kompaktiškas ir paprastas būdas supakuoti siuntinius

685x266_MiniPAKr_LIT (2).gif

     Norite apsaugoti savo siunčiamus krovinius transportavimo metu? Saugus siuntinys bus tik tuomet, jei pasirinkta tinkama gerai apsauganti pakuotė. Siuntiniai turi būti supakuoti taip, kad neslankiotų pakuotės viduje, todėl jos tūris turi būti užpildytas.

     Tūrio užpildai yra vienas iš būdų užpildyti neišnaudotą vietą dėžėje. MINI PAK’R yra nedidelis, paprastas naudoti prietaisas, skirtas pagaminti oro pagalvėles jums reikiamu metu ir vietoje. Yra galimybė rinktis iš 5 skirtingų oro pagalvėlių tipų.

     Ši pakavimo medžiaga yra ypač saugi dėl išskirtinės oro pagalvėlių sistemos, susidedančios iš daugybės atskirų kamerų. Net ir kažkuriai kamerai esant sugadintai, oras kitose kamerose tebesaugos krovinį. Yra įrodyta, kad ši pakavimo sistema pagreitina pakavimo procesą, sumažina žalos dydį ir grąžinamų prekių skaičių. Ši medžiaga yra 100% perdirbama, be to, sutaupys iki 90% sandėliavimo vietos lyginant su įprasta burbuline plėvele.

     Norėdami sužinoti daugiau, klauskite „Antalio“ vadybininkų.

minipak-suur.jpg   

4 priežastys naudoti MINI PAK‘R TM

1.    Paprasta naudotis. Įjunkite įrenginį, uždėkite plėvelės ritinį ir štai - viskas paruošta.
2.    Taupo jūsų laiką – jums patiems nereikės rūpintis, kurią programą pasirinkti. Naudoja RFID (angl. Radio Frequency Identification)              technologiją, nustatančią reikiamus įrenginio parametrus skirtingų rūšių        plėvelėms
3.    Padidina jūsų darbo našumą. Įrenginys gamina 7,5 m/min greičiu 5 tipų oro pagalvėles, tinkančias skirtingiems pakavimo būdams.
4.    Užima nedaug vietos. Išmatavimai 36x33x28 cm, svoris 6 kg. Sumažina kitų pakavimo medžiagų, tokių kaip burbulinė plėvelė, poreikį.      Įrenginį tvirtinant prie sienos užima dar mažiau vietos.

Suteikiama dvylikos mėnesių garantija.

Įrenginys, kurio dėka pakavimo medžiagą turėsite tuomet, kai jums jos prireiks!

        Pasižiūrėkite vaizdo klipą apie Mini Pak'r įrenginį.

         

Grįžti į pradžią

 


 

       Norite sužinoti daugiau? Kreipkitės į jus aptarnaujantį Antalio vadybininką arba tel. (8 5) 2649 649, el. paštu uzsakymai@antalis.com