Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

information center

colorlok_259x194.jpg

ColorLok® technologija

Kas yra ColorLok®?

„ColorLok" technologija – tai naujas aukštos kokybės spaudos standartas. Popierius, pažymėtas „ColorLok"  ženklu, garantuoja geriausius skaitmeninės spaudos rezultatus.

„ColorLok" standartas galioja visam pažymėtam popieriui spausdinant lazeriniais, rašaliniais, spalvotais ar nespalvotais spausdintuvais bei kopijavimo aparatais. Nesvarbu, kokia biuro technika dirbsite - rezultatai bus puikūs.

ColorLok® Technologija

Su „ColorLok”  technologija dažai ant popieriaus džiūsta greičiau, spalvos yra gilesnės, o juoda ryškesnė.

Dėl popieriaus gamybos proceso metu naudojamos cheminės medžiagos, spausdinimo metu rašalo pigmentai „užrakinami“ jo išorėje. Popierius, neturintis „ColorLok“ technologijos, spalvotą ir juodą rašalo pigmentus absorbuoja kaip kempinė – jie įsigeria giliai viduje, toli nuo popieriaus paviršiaus. Todėl spalvos būna išblukusios, išisliejusios.
 

Kaip tai veikia?

„ColorLok" komponentas, naudojamas popieriaus gamybos proceso metu, vėliau spausdinant chemiškai reaguoja su rašalo pigmentais. Jis sulaiko rašalo pigmentus popieriaus paviršiuse ir taip neleidžia giliai įsiskverbti. Tačiau likęs vanduo netrukdomai susigeria į popierių. Dėl šių priežasčių rašalas daug greičiau džiūsta ir visos spalvos išlieka vientisos.

 

Pigmento dalelės yra dažomoji medžiaga naudojama daugelyje rašalinių spausdintuvų. Pigmentai yra suspenduojami į bespalvį skystį, kurio pagalba dažomosios dalėlės perkeliamos ant popieriaus paviršiaus.


ColorLok1 ColorLok 2
Kai rašalas patenka ant įprasto popieriaus, pigmento dalelės įsigeria giliai į porėtą popieriaus struktūrą, o spalvos pasidaro išsiliejusios ir išblukusios. Su „ColorLok" technologija, rašalas pasiekęs popieriaus paviršių neįsiskverbia giliai į popierių, o lieka jo paviršiuje, iškaikydamas ryškias ir aiškias spalvas.


 

Standartinis popierius 
Rašalas, įsigerdamas giliai į popierių išilgai pluošto, sudaro „pluksnos“ efektą - iliustracijos kontūrai tampa ne visai tikslūs, o spalvos blankesnės.
  Colorlok flower 2   ColorLok wic   Colorlok wic after   Popierius su ColorLok"  
„ColorLok” technologija spalvotam rašalui neleidžia įsigerti per giliai. Rašalas daug greičiau džiūsta ir visos spalvos išlieka vientisos, gyvos ir ryškios. Todėl gauname kokybiškesnį ir kontrastiškesnį spaudos rezultatą.                         
                 
Standartinis popierius
Juodas tekstas atrodo kaip pilkas, nes juodos spalvos rašalas įsigeria giliai į popieriaus pagrindą, prarasdamas savo ryškumą ir intensyvumą.
  ColorLok_wic-before_167x51.png   ColorLok wic   Colorlok_wic-after_167x51.png   Popierius su ColorLok"
„ColorLok” technilogija apsaugo nuo juodos spalvos pigmento įsigėrimo giliai į popieriaus pagrindą. Ką tai duoda? Juoda spauda tampa iki 40% ryškesnė.                            

 

Image Impact

Image Impact

„Image Impact” – tai aukštos kokybės, ypatingo baltumo biuro popierius svarbiai komunikacijai, ataskaitoms ir firminiams blankams, tinkamas darbui su spalvotais lazeriniais ir rašaliniais spausdintuvais bei kopijavimo aparatais.

Sužinoti daugiau

HP Printing

Hp printing

„HP Printing“ popierius – tai puikus pasirinkimas visiems biuro komunikacijos poreikiams. Daugiafunkcinis popierius, skirtas spausdinti rašaliniais ir lazeriniais spausdintuvais.

Sužinoti daugiau