Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Commercial-Printer_ProfilePage_185x114.jpg

Esu spaustuvininkas

Skaitmeninė spauda sukėlė revoliuciją spaudos pasaulyje. Norite gauti kuo daugiau pajamų iš savo įrangos? Dėl šios priežasties „Antalis“ parengė „d2b“ iniciatyvą „Skaitmeninės technologijos verslui“, siekdamas padėti skaitmeninės spaudos ekosistemos nariams įgyvendinti naujausių skaitmeninių technologijų potencialą ir išnaudoti naujas verslo galimybes. Minėta ekosistema apima ofsetinės ir skaitmeninės spaudos įmones, komunikacijos ir reklamos agentūras, skaitmeninės spaudos mašinų gamintojus.

Pavyzdžių kolekcija

"Print your imagination"

119x89_Antalis_VisualCom.jpg

6 produktų grupės vienoje vaizdinės reklamos medžiagų pavyzdžių kolekcijoje.

 
Sužinoti daugiau

Nautilus 

100 % aplinką tausojantis

NAUTILUS-classic_119x89.jpg

NAUTILUS® - aukščiausios kokybės 100% perdirbtas nekreidinis popierius. 

Sužinoti daugiau

Scandia 2000

Neišdildomas įspūdis

scandia 2000_119x89.jpg

„Scandia 2000“ yra nekreidinis gludintas popierius, pagamintas iš balintos cheminės celiuliozės. Šiam popieriui būdingas ypatingas paviršiaus lygumas.

Sužinoti daugiau

OLIN DIGITAL

Pirmasis aukštos kokybės ofsetinis popierius skaitmeninei spaudai

Olin_chambre_119x89.png

Jei ieškote ofsetinio popieriaus tinkančio HP Indigo ir Dry toner naudojantiems spausdintuvams, atraskite naują Olin Digital“ popieriaus asortimentą.

Sužinoti daugiau
 • Skaitmeninė spauda spaustuvininkų verslui

  Norite efektyviai naudoti savo skaitmeninės spaudos mašinas ir gauti pačius geriausius rezultatus, paįvairinti spaudiniams naudojamas medžiagas? Aplankykite „Antalis“ d2b!

  Sužinoti daugiau

Pakavimo Produktai spaustuvininkams

 
  ProductPush_Tapes_119x89.png  
 

Antalis siūlo platų pakavimo produktų asortimentą, kad jūsų gaminiai liktų puikios būklės sandėliavimo ir transportavimo metu. Nuo dėžių ir lipnių juostų iki stretch mašinų. Tiesiog klauskite Antalio.

Produktai: gofruoto kartono dėžės, sulankstomos dėžutės, lipnios juostos,
stretch plėvelės, stretch mašinos...

Sužinoti daugiau

Pavyzdžiai ir maketai

Norite išbandyti popierių su savo spausdinimo įranga? Arba sužinoti, kaip atrodys Jūsų spaudiniaii, galbūt net juos pačiupinėti?

Selector_SAMPLE_166x106-1.jpg

Tiesiog kreipkitės į „Antalį“. Mūsų pavyzdžių ir maketų rengimo paslauga pateiks greitą ir lankstų sprendimą ir patenkins visus susijusius poreikius; mūsų asortimente tūkstančiai produktų.

 

Sužinoti daugiau

Techninė informacija

Norite optimaliai išnaudoti spausdinimo popieriaus privalumus ar paprasčiausiai sužinoti daugiau apie produktus, ko beieškotumėte, čia rasite visus atsakymus.

ProductPush_InformationTechnique_166x106.png

Mūsų internetinis informacijos centras pateiks reikiamą literatūrą ir parsisiųsdinamą medžiagą apie spausdinimą ir apdailą, o mūsų internetiniame produktų kataloge pateikiama visa reikiama informacija apie mūsų produktus, nuo techninių charakteristikų iki sertifikatų ir spaudos rekomendacijų.

Sužinoti daugiau

Aplinkosauga 

Visiems mums rūpi aplinkosaugos klausimai. Visi esame atsakingi už racionalų pasaulio gamtinių išteklių naudojimą.

ProductPush_Environment_166x106.png

Susipažinkite su „Antalio“ tvaraus išteklių naudojimo koncepcija, pirkimų politika ir kt. Mes renkamės tik ekologiškus produktus, o mūsų siūlomos paslaugos padės užtikrinti tvarią jūsų verslo plėtrą.

Sužinoti daugiau

Dekoratyvinis popierius padės pajusti skirtumą

Dekoratyvinis popierius sukuria nepamirštamą įspūdį.

New_Creative-papers_603x78.png

Pajuskite skirtumą, išdrįskite peržengti ribas! Drąsiai rinkitės iš plataus „Creative paper“ dekoratyvinio popieriaus asortimento, jūsų kompetentingumas ir mūsų popieriaus kokybė padės sustiprinti jūsų klientų įvaizdį.

Sužinoti daugiau
 • Mūsų vaizdinės reklamos sprendimai

  „Antalis“ tiekia platų reklaminių medžiagų asortimentą didelio formato skaitmeninei spaudai, nuo lipnių didelio formato medžiagų spaudai, tai ir PVC putos, ir kalandruotas PVC, ir plėvelės langams, ir akrilo plokštės bei audiniai.

  Mes platiname visų pagrindinių pirmaujančių prekės ženklų gaminius ir esame parengę savo „Coala“ produktų asortimentą,  tenkinsiantį jūsų poreikius ir pakelsiantį jus į aukštesnį lygį.

  Galime pasiūlyti universalius sprendimus, apimančius didelio formato spaudos mašinas, dažus, reklamos priemones ir eksponavimo sistemas.

  Mes nuolat naujiname ir pristatome naujus produktus pagrindinėse profesinėse ir prekybos parodose visoje Europoje, pvz., „Fespa“ Barselonoje arba „Fespa“ Londone 2013 m.

   Jums reikalingi vaizdinės komunikacijos sprendimai? Tiesiog klauskite „Antalio“.

   

  Sužinoti daugiau

GDC  Facebook'e

KK  Facebook'e

Katalogai  

visuel

Čia rasite mūsų naujausius katalogus.

 

Sužinoti daugiau