Digital-Printer_ProfilePage_185x114.jpg

Esu skaitmeninės spaudos atstovas

Skaitmeninė spauda sukėlė revoliuciją spaudos pasaulyje. Norite gauti kuo daugiau pajamų iš savo įrangos? Dėl šios priežasties „Antalis“ parengė „d2b“ iniciatyvą „Skaitmeninės technologijos verslui“, siekdamas padėti skaitmeninės spaudos ekosistemos nariams įgyvendinti naujausių skaitmeninių technologijų potencialą ir išnaudoti naujas verslo galimybes. Minėta ekosistema apima ofsetinės ir skaitmeninės spaudos įmones, komunikacijos ir reklamos agentūras, skaitmeninės spaudos mašinų gamintojus.

Magnecote 

Popieriaus ir technologijų susidūrimas

magnecote-119x89.jpg

Pirmas pasaulyje magnetinis popierius, ant kurio spausdinti taip paprasta, kaip ant popieriaus, o kitos jo savybės kaip magneto.

Sužinoti daugiau

Dekoratyvinis 
popierius skaitmeninei spaudai

Jūsų skaitmeninės spaudos projektams

AW-Creative-Digital_119x89px.png

„Antalio“ dekoratyvinio popieriaus kategorija apima aibę popieriaus rūšių, skirtų „HP Indigo“ ir „Dry Toner“ spaudos mašinoms.

Sužinoti daugiau

Digigreen 

100 % skaitmeninėms technologijoms,
100 % aplinką tausojantis

Digigreen_119x89px.png

Kreidinis popierius „Digigreen“ užtikrina optimalų našumą spalvotais ir nespalvotais tiek „Dry Toner“, tiek „HP Indigo“ skaitmenines technologijas naudojančiais spausdintuvais.

Sužinoti daugiau

OLIN DIGITAL

Pirmasis aukštos kokybės ofsetinis popierius skaitmeninei spaudai

Olin_chambre_119x89.png

Jei ieškote ofsetinio popieriaus tinkančio HP Indigo ir Dry toner naudojantiems spausdintuvams, atraskite naują Olin Digital“ popieriaus asortimentą.

Sužinoti daugiau

Skaitmeninė spauda spaustuvininkų verslui

Logo_D2B_181x136.jpg

Norite efektyviai naudoti savo skaitmeninės spaudos mašinas ir gauti pačius geriausius rezultatus, paįvairinti spaudiniams naudojamas medžiagas? Aplankykite „Antalis“ d2b!

Sužinoti daugiau

Pakavimo produktai spaustuvininkams

Boxes-and-Packaging_PrintApplications_119x89.jpg

Ar žinote, kad „Antalis“ tiekia platų visų rūšių pakavimo medžiagų asortimentą? Jums reikia pakavimo popieriaus, burbulinės plėvelės, PE putų plėvelės, pakavimo juostų, dėžių – „Antalis“ tiekia ne tik popierių, bet ir pakavimo medžiagas. Tiesiog klauskite „Antalio“.

Produktai: gofruoto kartono dėžės, sulankstomos dėžutės, lipnios juostos, stretch plėvelės, stretch mašinos...

Sužinoti daugiau

GDC  Facebook'e

KK  Facebook'e

Katalogai  kainoraščiai

visuel

Čia rasite mūsų naujausius kainoraščius ir katalogus.

 

Sužinoti daugiau