Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

industrialpackaging-185x114.jpg

Pakavimo medžiagos ir įrenginiai

Mes siūlome pakavimo medžiagas, įrangą ir paslaugas, kurios padės jūsų verslui optimizuoti pakavimo procesą, minimalizuos transportavimo metu patiriamą žalą, pagerins jūsų klientų aptarnavimą bei sumažins išlaidas. Galite rinktis iš plataus, daugiau nei 7600 „Antalio“ siūlomų pakavimo produktų asortimento. Jame rasite visko, ko jums gali prireikti kokybiškam ir saugiam pakavimui: dėžės, lipnios juostos, pakavimo plėvelės, pakavimo įrenginiai ir įrankiai, įvairūs sprendimai ženklinimui ir kodavimui bei kt. 
Mūsų pakavimo sprendimai jūsų pakavimo iššūkiams!

 

pakavimo popierius ir kartonas

Packaging-product-papers-boards-resize130x62.jpg

Pakavimui, uždengimui, padėklų perdengimams ir stabilumui – antislip popierius, apsaugantis nuo produktų slydimo. Rudas ir baltas pakavimo popierius, platus šilkinio pakavimo popierių ir gofruoto kartono lakštų pasirinkimas.

Susiję produktai

Tūrio užpildai ir apsauginės medžiagos

Packaging-product-cushioning-resize130x62.jpg

Apsaugokite prekes transportavimo ir sandėliavimo metu pasirinkdami mūsų produktus: burbulines ir PE putų plėveles, oro pagalvėles, gofruotą kartoną, birias pakavimo granules ir t.t.
 

Susiję produktai

Dėžės ir padėklai

Packaging-product-boxes-resize130x62.jpg

Mes siūlome dėžes iš gofruoto kartono arba plastiko bei įvairių rūšių padėklus efektyviai jūsų logistikai ir sandėliavimui.

Susiję produktai

Lipnios juostos ir klijai

Packaging-product-tapes-glues-resize130x62.jpg

Nuo standartinių iki novatoriškiausių lipnių juostų ir efektyvių klijų, skirtų pakuoti, apsaugoti, fiksuoti, grupuoti ar identifikuoti jūsų pakuotę.
 

Susiję produktai

Pakuotė siuntiniams

Packaging-product-mailbox-resize130x62.jpg

Vokai, maišeliai, kartoninės tūtos ir praktiška pašto siuntiniams skirta pakuotė iš plataus Antalio asortimento padės saugiai pristatyti jūsų produktus. Inovatyvūs sprendimai elektroninei prekybai.

Susiję produktai

Pakavimo plėvelės

Packaging-product-films-resize130x62.jpg

Optimali jūsų pakuotės ir prekių ant padėklų apsauga, renkantis tamprias pakavimo plėveles, termo plėveles, plėveles padėklų uždengimui ir dar daug kitų produktų iš plataus mūsų asortimento rankiniam ir mašininiam pakavimui.

Susiję produktai

Tvirtinimo juostos ir kitos surišimo medžiagos

Packaging-product-strapping-resize130x62.jpg

Produktai, sukurti rankiniam ir automatiniam prekių surišimui bei grupavimui. Tvirtinimo juostų rišimo įrenginiai bei apsauginiai kampai. 

Susiję produktai

Maišeliai ir pramoniniai maišai

Packaging-product-customised-bags-resize130x62.jpg

Platus asortimentas popierinių ir polietileninių maišelių ir maišų jūsų produktų individualiam ar pramoniniam pakavimui.

Susiję produktai

Medžiagos maisto produktų pakavimui

Packaging-product-food-resize130x62.jpg

Platus asortimentas maisto pramonei skirtų pakavimo medžiagų: pergamentinis popierius, kepimo popierius, popieriniai maišeliai, plėvelės bei folija.

Susiję produktai

Pakavimo įrenginiai ir įrankiai

Packaging-product-equipment-resize130x62.jpg

Įrenginiai ir įrankiai pritaikyti pramonei - nuo rankinių surišimo tvirtinimo juosta įrenginių iki įrenginių pakavimo linijoms.

Susiję produktai

Apsauginės medžiagos nuo korozijos

Packaging-product-corrosion-resize130x62.jpg

Įvairios medžiagos, skirtos apsaugoti jūsų gaminius nuo korozijos: VCI molekulėmis impregnuota plėvelė arba popierius, VCI molekulėmis pripildyti desikantų maišeliai ir kt.

Susiję produktai

Antalis 

Antalio „Smart packing solutions” 


 

Master´in tai „Antalio” tarptautinis prekės ženklas, jungiantis įvairias patikimas pakavimo medžiagas ir įrenginius.
Pamatykite Master'in produktus ir sužinokite daugiau apie šį prekės ženklą!

 


Pagrindiniai skaičiai:

Esame lyderiai Europoje pramoninio pakavimo srityje

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-09.jpg P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-11.jpg P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-14.jpg P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_product-37.jpg
Esame 28-iose šalyse    Daugiau nei 7.600 produktų Daugiau nei 100 paskirstymo centrų  Daugiau nei 56 000 klientų Antalis Baltijos šalyse (pakavimas):

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-11.jpg P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-14.jpg P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_product-37.jpg

Daugiau nei 3200 produktų

Daugiau nei 13 mln EUR
apyvarta 2018 m

Daugiau nei 2500 klientų