Industrial_Packaging-Buyer_IntroPage_185x114.jpg

Aš ieškau nestandartinių pakavimo sprendimų

Mes priimame rinkos keliamą nestandartinių pakavimo sprendimų poreikio iššūkį! Su pažangiausia CAD programine įranga, mūsų pakavimo inžinieriai pritaikys palankiausius pakavimo sprendimus Jūsų produktams. Mes atsakingai išanalizuojame pakavimo sprendimų poreikį ir pateikiame tik priimtiniausius sprendimus Jums.

Pakavimo 
medžiagos

Pramonei, logistikai ir prekybai

ProductPush_Tapes_119x89.png

Tik pasakykite, kokios pakavimo medžiagos jums reikia, ir mes parinksime ją iš savo standartinių gaminių asortimento arba pritaikysime ją pagal Jūsų produkto matmenis.

Sužinoti daugiau

Pakavimo 
įrenginiai

Puikus sprendimas

ProductPush_Machines_119x89.png

Efektyviam ir ekonomiškam pakavimo procesui reikalinga tinkama pakavimo medžiaga ir šiuolaikiška bei techniškai novatoriška pakavimo technologija.

Sužinoti daugiau

Pakavimo 
sprendimai

Nestandartinės idėjos

ProductPush_Solutions_119x89.png

Atitinkantys jūsų reikalavimus, nestandartiniai pakavimo sprendimai kuriami įmonės pakuočių dizaino centre Vokietijoje.

Sužinoti daugiau

Pakavimo 
paslaugos

Daugiau nei pakavimas

ProductPush_Services_-1.png

Pasinaudokite mūsų testavimo laboratorijos Vokietijoje paslauga. Laboratorijoje galime atlikti kritimo bandymus, klimato sąlygų testavimą ir t.t. Taip galime užtikrinti aukštą mūsų pakavimo produktų kokybę.

Sužinoti daugiau

Pakuočių dizaino centras

 
  Packaging-design-center_156x93.jpg  
 

Nuo idėjos iki galutinio produkto!

Pakuočių dizaino centre mūsų inžinieriai ieško naujų pakavimo sprendimų. Turintis modernią 3D-CAD programinę įrangą pakuočių dizaino centras (PDC) gali įvykdyti praktiškai bet kokį pageidavimą. Spartus prototipo projektavimas, bandomųjų modelių ir nedidelių partijų gamyba – tai tik nedaugelis iš PDC galimybių. Galime didžiuotis ypač maža proceso trukme ir sąnaudų ekonomija.

Sužinoti daugiau

Pakavimo  medžiagos

Įvertinkite privalumus:

• Platus produktų asortimentas;
• greitas pristatymas;
• Kompetentingas konsultavimas renkantis optimalias pakavimo medžiagas.

Sužinoti daugiau

Tarptautiniai klientai

 
  International-Customers_156x93.png  
 

„Antalis“ yra pakavimo produktų tiekėjas, gebantis tenkinti tarptautinių klientų poreikius. Dėl pirmaujančios pozicijos pakavimo rinkoje „Antalis“ gali pasiūlyti globalinius pakavimo sprendimus ir suderintą pakavimo produktų asortimentą, turi didžiulę pagrindinių klientų užsakymų koordinavimo patirtį visoje Europoje automobilių pramonės, logistikos, elektronikos ir vartojimo prekių pramonės srityse. Kreipkitės į savo prekybos atstovą.

Katalogai  

visuel

Čia rasite mūsų naujausius katalogus.

 

Sužinoti daugiau