Logistics-Manager_ProfilePage_185x114.jpg

Esu logistikos specialistas

„Antalis“ gali įgyvendinti jūsų logistikos reikalavimus. Mes turime rinkodaros medžiagą gaminančių klientų rėmimo sistemą (spausdintuvų priežiūra ir kt.). Visas medžiagas laikome sandėlyje. Klientas užsako reikiamą kiekį interneto parduotuvėje, elektroniniu paštu arba telefonu. Nurodytą dieną mes pristatome reikiamas medžiagas nurodytu adresu. Klientas gali turėti net 100 skirtingų pristatymo adresų. Tiesiog kreipkitės į „Antalį“!

Sandėliavimo 
sprendimai

Ši paslauga numato aktyvų užsakymų tvarkymą. Teikiame visą paslaugų paketą, sandėliuojame medžiagas ir išsiunčiame jas į paskirties punktą.

Express 
pristatymas

Prekes norite gauti kaip galima greičiau? „Antalis" siūlo skubaus pristatymo paslaugą. Užsakytas prekes gausite vos per kelias valandas.

Sužinoti daugiau

Prekių 
perdavimas sandėlyje

Labai skubate ir prekes norite gauti tuojau pat? „Antalis" siūlo prekių paėmimo iš mūsų sandelio paslaugą, taip galėsite jas pasiimti Jums patogiu laiku.

Sužinoti daugiau

Prekių 
pristatymas trečiajai šaliai

Prekes užsakėte savo klientui? „Antalis" siūlo pristatymo trečiajai šaliai paslaugą, todėl užsakytos prekės iš karto pasieks Jūsų klientą.

Sužinoti daugiau

Pakavimo Produktai

„Antalio“ pakavimo produktų asortimentas apima pakavimo medžiagas, įrangą, sprendimus ir paslaugas.

Todėl „Antalis“ gali teikti visas pakavimo paslaugas vienoje vietoje. Nuo standartinių pakavimo juostelių ir dėžių iki tempimo mašinų ir išskirtinių pakuočių sprendimų – patenkinsime visus pakavimo poreikius. Siūlantis puikius logistikos sprendimus „Antalis“ yra Jūsų patikimas partneris pakavimo srityje. Tiesiog kreipkitės į „Antalį“.

Produktai: tamprios juostos, „Masterline“ tempimo mašinos, „Masterline“ rišimo įrenginys, oro pūtimo sistemos popieriaus pjovimo mašinoms.

Sužinoti daugiau
  • Logistikos sprendimai

    Esate mūsų klientas ir Jums nepavyksta išspręsti logistikos problemų? Nedelsiant kreipkitės į mus. Greta mūsų siūlomų standartinių paslaugų, galime tenkinti ir specifines logistikos reikmes. Remdamiesi savo plačia patirtimi, atrasime ir Jums tinkamą sprendimą!

    Sužinoti daugiau

Katalogai  

visuel

Čia rasite mūsų naujausius katalogus.

 

Sužinoti daugiau