Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Publisher_ProfilePage_185x114.jpg

Esu Leidėjas

Kaip leidėjas Jūs žinote, su kokiais sunkumais tenka susidurti nuo projekto pradžios iki jo sėkmingo užbaigimo. Bendras įspūdis ir informacijos aiškumas – du svarbūs elementai, todėl ypač svarbu pasirinkti tinkamą popierių kiekvienai naudojimo sričiai. Tinkamas popierius išryškina ir akcentuoja informaciją. Tinkamas popierius veikia jausmus ir pojūčius. Mūsų komanda padės jums rinktis tinkamas medžiagas nuo projektavimo iki spausdinimo etapo, atsižvelgiant į visus Jūsų reikalavimus.

Grafiniai ir POS stendai

Ramiai ženkite į kartono pasaulį

ProductPush_GraphicalBoards_145x111.png

Atraskite „Antalio“ kartono asortimentą, atitinkantį visus apdailos, storio, standumo, baltumo ir poligrafinių charakteristikų reikalavimus, taikytinus grafikai ir POS reklamai.

Sužinoti daugiau

Scandia 2000

Neišdildomas įspūdis

scandia 2000_119x89.jpg

„Scandia 2000“ yra nekreidinis gludintas popierius, pagamintas iš balintos cheminės celiuliozės. Šiam popieriui būdingas ypatingas paviršiaus lygumas.

Sužinoti daugiau

OLIN DIGITAL

Pirmasis aukštos kokybės ofsetinis popierius skaitmeninei spaudai

Olin_chambre_119x89.png

Jei ieškote ofsetinio popieriaus tinkančio HP Indigo ir Dry toner naudojantiems spausdintuvams, atraskite naują Olin Digital“ popieriaus asortimentą.

Sužinoti daugiau

Įrišimo 
medžiagos

Kartonas, popierius, tekstilė, oda

paper_school_119x89.jpg

Įvertinkite platų aukštos kokybės knygų įrišimo medžiagų asortimentą, skirtą knygų viršeliams, priešlapiams, reklaminiams leidiniams, pakuotėms, maišeliams.

 
Sužinoti daugiau
 • Skaitmeninė spauda leidėjų verslui

  Norite efektyviai naudoti savo skaitmeninės spaudos mašinas ir gauti pačius geriausius rezultatus, paįvairinti spaudiniams naudojamas medžiagas? Aplankykite „Antalis“ d2b!

  Sužinoti daugiau
 • Dummy paslauga

  Kas tai?

  „Antalis“ paslauga „Dummy“ – ypač naudinga leidinių maketų dirbtuvė. Čia galite užsisakyti planuojamo spausdinti leidinio maketą (angl. „dummy“ reiškia lėlę arba gaminio maketą, pavyzdį).

  Sužinoti daugiau

Knygų įrišimas

 
  news_book_binding_176x117.jpg  
 

Kiekvienai gerai knygai reikia gero viršelio

Tai veiksminga reklamos priemonė, atspindinti jūsų knygos dvasią ir turinį. Akį traukiantis viršelis gali paskatinti skaitytojus paimti knygą į rankas ir ją nusipirkti. Mūsų dekoratyvinio popieriaus, kartono ir visų kitų produktų asortimentas, specialiai pritaikytas knygų įrišimui, palengvins jūsų pasirinkimą.

Dažnai vartomoms knygoms, pavyzdžiui, vadovėliams ir kulinarinėms knygoms, arba ilgą laiką tarnaujančioms knygoms, pavyzdžiui, Biblijai, užrašinėms, albumams ar kitoms atminimo dovanoms, naudojami kieti viršeliai. Tokiu atveju knyga įrišama standžiu kartonu, padengtu lanksčia medžiaga, su vidiniu priešlapiu.  Galime pasiūlyti platų specialiai pritaikytų šiam tikslui medžiagų asortimentą, pavyzdžiui, „Geltex“ arba kitas medžiagas iš vinilo ar odos. Atsižvelgiame į daugybę aspektų, galime pasiūlyti vėžlio kiauto, drobinę ir šiauštinę apdailą.

Klijuotinis įrišimas yra vienas populiariausių spausdintinių knygų apipavidalinimo būdų. Taikant šį įrišimo metodą, lapai ir viršelis suklijuojami tarpusavyje iš nugarėlės pusės stipriais, bet lanksčiais klijais. Tuomet kiti trys knygos šonai apkarpomi, kad kraštai būtų nepriekaištingai lygūs. Knygos minkštais viršeliais, kurių pilnos knygynų lentynos, yra klijuotinio įrišimo pavyzdžiai.

Mūsų dekoratyvinis popierius ir kartonas, ypač gerai pritaikytas šiai įrišimo technikai, jis užtikrina profesionalią knygos apdailą, ant jo galima spausdinti ir sutalpinti šimtus puslapių. Pasirinkite tinkamai ir galėsite būti tikri, kad jūsų knygos sulauks pripažinimo ir neliks dulkėti nepastebėtos knygynų lentynose.

GDC  Facebook'e

KK  Facebook'e

Katalogai  

visuel

Čia rasite mūsų naujausius katalogus.

 

Sužinoti daugiau