Designer_ProfilePage_185x114.jpg

Esu dizaineris

Koks nuostabus dekoratyvinis popierius. Pasinerkite į jo spalvų, tekstūrų ir efektų pasaulį... Mūsų madingiausio popieriaus kolekcijose rasite viską, ko reikia Jūsų kūrybiniams darbams.

 

 

 
  Curious Alchemy- popierius tarsi metalas  
 

Curious Alchemy" 2018 metų naujovė popieriaus pramonėje.
Nauja 
„Arjowiggins Creative Papers" popieriaus kolekcija sukurta remiantis pastaruoju metu vyraujančiomis architektūros bei interjero dizaino tendencijomis - metaliniais fasadais, bei metalo imitacijos elementais ir paviršiais interjere. Kiekvienas vario, sidabro, titano, aukso ar platinos imitacijos popieriaus lapas yra unikalus, atspindintis šviesą, tačiau jokiu būdu ne akinantis. Puikiai tiks kontrastams kurti naudojant knygoms, vizitinėms kortelės, kvietimams, išskirtinėms pakuotėms bei kitoms kūrybiškoms idėjoms įgyvendinti. 

Sužinoti daugiau

 

designer_collection.png

 • ArjoWiggins Creative Papers Digital
-----------------------------------
Conqueror
-----------------------------------
Curious Collection
-----------------------------------
Keaykolour
-----------------------------------
Rives
-----------------------------------

 

Munken 
Atskleisk kūrybiškumą!

119x89_Munken_CT_LIT.png

Pristatome spalvų terapijos rinkinį – tai 5 juodai balti piešiniai, atspausdinti ant skirtingų Munken kolekcijos popierių.

Sužinoti daugiau

Conqueror 
aukščiausios kokybės popieriaus simbolis

Awcp-productpush-1119x89_resize_crop.jpg

Daugiau nei 100 metų „Conqueror“ yra žinomas ir labiausiai atpažįstamas prekės ženklas, skirtas žmonėms, ieškantiems prestižinio patikimo popieriaus.

Sužinoti daugiau

Curious Matter

Emocionalus prisilietimas

curious-matter-push-119x89.jpg

Pasikliaukite pojūčiais - pamatykite ir palieskite... Naujas „Curious Matter" popierius pateiks Jums naujus potyrius.

 
Sužinoti daugiau

Olin Digital

Pirmasis aukštos kokybės ofsetinis popierius skaitmeninei spaudai

Olin_chambre_119x89.png

Jei ieškote ofsetinio popieriaus tinkančio „HP Indigo“ ir „Dry toner“ naudojantiems spausdintuvams, atraskite naują „Olin Digital“ popieriaus asortimentą.

Sužinoti daugiau

Projektas „Kūrybinė galia"

 
  12_cards_creative_campaign.jpg  
 

Per praėjusius 12 mėnesių Antalis jums pristatė 12 skirtingų menininkų kūrybinių darbų, atspausdintų ant 12 skirtingo popieriaus kortelių. Tai nepaprastai tiksliai iliustruoja mintį, kad popieriaus pasirinkimas- tai kūrybinis procesas. Darbai, atlikti skirtingomis technikomis - puikus priminimas, kad teisingas popieriaus pasirinkimas prisideda prie idėjos ar koncepcijos išraiškos, sustiprina ją, bet niekada jos nekeičia. Jokia kita priemonė nėra tokia efektyvi kaip popierius. Jis gali suteikti originalumo, subtilumo, padaryti darbą labiau tradiciniu arba vintažiniu - galimybės beveik neribotos.Šio projekto tikslas, ne tik pasiūlyti Jums plačiausią rinkoje popieriaus pasirinkimą, bet ir paslaugas, sukurtas specialiai jums: spalvynus, katalogus, pavyzdžius, mokymus, mūsų vadybininkų pagalbą bei Antalio Grafinio dizaino centro paslaugas.

Nedelskite, užsukite pas mus - mes visada pasiruošę jums padėti!

Siekiame tobulėti, todėl prašome skirti keletą minučių ir atsakyti į mūsų anketą. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

 „Creative Papers“ dekoratyvinis popierius padeda sukurti neužmirštamą įspūdį...

New_Creative-papers_603x78.png

Jūsų kūrybinės idėjos ir mūsų popieriaus kolekcija užtikrins puikų rezultatą.

Susipažinkite su mūsų dekoratyvinio popieriaus kolekcija ir pasisemkite įkvėpimo ir puikių įspūdžių!

Sužinoti daugiau

Skaitmeninė spauda dizainerių verslui

Logo_D2B_181x136.jpg

Norite pasisemti naujų idėjų ir susipažinti su naujausiomis tendencijomis, sužinoti, kaip novatoriškos reklamos priemonės ir naujos skaitmeninės spaudos technologijos gali paskatinti jūsų kūrybingumą? Aplankykite „Antalis" d2b!


 

Sužinoti daugiau

„My Printfolio“ paslauga

Novatoriškų produktų „portfolio“ kūrybingiems žmonėms

News_MyPrintfolio_156x93.png

Suformuokite produktų „portflio“, rinkdamiesi iš plataus „Arjowigins Creative Paper“' asortimento ir 5 įrišimo būdų.
Lengvai naudojamos priemonės suteiks jūsų kūriniams originalumo ir individualumo.

Sužinoti daugiau

Grafinio Dizaino Centras

Grafinio dizaino centras – kūrybiškiems ir reikliems profesionalams

Showroom_papier_145x111.jpg

Pradžioje buvo popierius. Ir popierius visada bus klasika. Tačiau šiandien „Antalis“ grafinio dizaino specialistams siūlo daug daugiau.

Duris ką tik atvėręs naujas grafinio dizaino centras aprėpia tokią idėjų ir galimybių gausą, kuri nustebins net visko mačiusius profesionalus. Centras, interjero originalumu ir paslaugų spektru galintis konkuruoti su „Antalio“ centrais Paryžiuje ir Singapūre, neabejotinai taps traukos tašku ieškantiems inovacijų, kokybės ir naujų techninių sprendimų.

Plėvelės, lipnios medžiagos, plastikai, drobės, tapetai, grindų grafikai skirtos medžiagos, kartonai, spalvotas ir dekoratyvinis popierius – dar ne viskas. Automobilį pasistatę specialiai pažymėtoje svečių vietoje prie pat centro, čia visada sulauksite patarimo ir galėsite pagurkšnoti gardžios kavos. O norinčius eksperimentuoti ir mokytis kviesime į unikalius praktinius seminarus, kurių filosofija – mažiau skaičių, daugiau diskusijų bei realių situacijų.

Užsukite. Atraskite. Kurkite.

Sužinoti daugiau

Produktų konsultantai

Įkurtas kuriantiems Grafinio Dizaino Centras jau pats savaime yra įvykis, norint apsikeisti idėjomis, nereikia toli vykti. Ieškote naujų medžiagų, techninių rekomendacijų, pavyzdžių, spaudos sprendimų… Kreipkitės į mūsų konsultantus!

backseller_145x111.jpg

Pasirinkę tinkamą produktą projekto pradžioje, vėliau sutaupysite laiko ir pinigų. Mūsų produktų konsultantai gali parekomenduoti popierių ar medžiagą, geriausiai tinkamą Jūsų specifiniam procesui, pakonsultuoti dėl ekologinių ir techninių charakteristikų bei supažindinti su paskutinėmis inovacijomis.

Jie puikiai nusimano apie mūsų kolekcijas ir popieriaus pramonę ir prireikus visuomet suteiks pagalbą.

Produktų konsultantai padės Jūsų darbuotojams arba Jūsų klientams geriau susipažinti su popieriaus pramone. Galite atvykti pas mus arba jie atvyks pas Jus ir pakonsultuos popieriaus ir aplinkosaugos klausimais.

Norint apsikeisti idėjomis, nereikia toli vykti.

Susisiekite su mumis telefonu 8 5 264 9649 arba el. paštu uzsakymai@antalis.lt.

Susisiekti
logo_FB_98x92.jpg

Kūrybingumas  nuostabus dalykas!

Užsiregistruokite „Grafinio Dizaino Centras / Antalis UAB“ „Facebook" puslapyje ir pasisemkite kūrybingų idėjų!

„Grafinio Dizaino Centras / Antalis UAB" – tai „Antalis“ mėgėjų puslapis, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas mūsų prekių pavyzdžiams. Sukūrėme šį profilį, siekdami palaikyti ryšį su savo klientais, su žmonėmis, mėgstančiais dirbti su popieriumi, kartonu ir kitomis medžiagomis. „Antalis“ yra didžiausia Europoje grupė, platinanti reklamos komunikacijos medžiagas (spausdinimo ir biuro popierių, vaizdinės komunikacijos ir pakavimo medžiagas). Siūlome platų reklamos komunikacijos medžiagų asortimentą ir teikiame visas susijusias paslaugas.

Kadangi labai vertiname dizainerių darbą, projektų kūrybingumą, norime reguliariai dalintis su jumis naujienomis. Tai galimybė keistis idėjomis ir sekti naujausias tendencijas.

 

Aplankykite mus „Facebook" puslapyje

Seminarai 

seminarai_140x110.JPG

Apsilankykite mūsų organizuojamuose seminaruose! Peržvelkite seminarų grafiką ir užsiregistruokite.

Daugiau informacijos

GDC  Facebook'e

KK  Facebook'e

KATALOGAI  

visuel

Čia rasite mūsų naujausius katalogus.

 

Sužinoti daugiau