Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Aplinkosauga

Environment_Our_Commitment_ContentPage_259x194.jpg

Įsipareigojimas  prisidėti prie tvarios plėtros

„Antalis" siekia užtikrinti, kad kartu su augančiu verslu didėtų ir aplinkos apsaugos veikla

„Antalio" aplinkosaugos politika grindžiama 3 aspektais:

– aplinkai nekenksmingi produktai ir paslaugos;
FSC® (FSC-C101533) sertifikatas;
– tiekėjų veiklos kodeksas;

Antalis remia iniciatyvą Cap COP 21.

Siekiant įgyvendinti šį įsipareigojimą, visuose „Antalio" filialuose visose šalyse taikomi „Antalio" aplinkosaugos politikos nuostatai. Kuriami įvairūs veiksmų planai, kaip sumažinti į aplinką išsiskiriančių anglies dioksido dujų kiekį vykdant pirkimus, vykstant į verslo komandiruotes, tiekimo grandinėje ir atliekų tvarkymo procesuose.

Mūsų aplinkai nekenksmingi produktai –  geriausias klientų pasirinkimas

Bendrovė siekia pasiūlyti savo klientams, kurie taip pat vis labiau prisideda prie aplinkos apsaugos, didelį sertifikuotų ir perdirbtų produktų pasirinkimą visuose keturiuose savo rinkos segmentuose. „Cocoon" asortimentas, 100 % perdirbtas ir kokybiškas ypač baltas kreidinis popierius, tai tik vienas iš pagal pardavimą pirmaujančių produktų. Įmonė klientams siūlo didelį PEFC ir FSC sertifikuoto popieriaus pasirinkimą ir nepaliaujamai siekia didinti siūlomų produktų asortimentą, pavyzdžiui, „Olin" produktų asortimentas. Visai neseniai sukurtas „Keaykolour" dekoratyvinio popieriaus asortimentas, kuris pagamintas iš 100 % perdirbto popieriaus ir patvirtintas FSC sertifikatu. „ReKreate" asortimentas, priklausantis „Keaykolour" prekės ženklui, yra perdirbtų produktų grupė, kurių gamyboje pakartotinai naudojamas pluoštas, kuris dažniausiai perdirbimo procese prarandamas.  

Dar vienas iš naujausių mūsų produktų – „Digigreen"– gaminamas iš perdirbto ir pirminio pluošto ir atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartų reikalavimus. „Digigreen"patvirtintas FSC ir Europos ekologinio ženklo sertifikatais. Šis popierius, kuriame sujungiamas skaitmeninės spaudos efektyvumas ir aplinkosaugos įsipareigojimai, tapo pirmuoju popieriumi 100 % skirtu skaitmeninėms technologijoms ir 100 % nekenksmingu aplinkai rinkoje.

Be to, „Antalis" siūlo visiškai perdirbtas arba perdirbamas pakuotės ir vaizdinės reklamos medžiagas. Lengvo korėto kartono produktai – vaizdinės reklamos medžiagos, sukurtos iš perdirbtų produktų. Ekologiškoms pakuotėms naudojamas mikroorganizmų skaidomas popierius, lengvai besiskaidanti plėvelė su oro burbuliukais, perdirbtas kartonas arba „Flo Pack Green".

Mūsų tiekimo grandinės strategija –  aiški informacija klientams

Neskaitant pastangų tiekti tik aukščiausius aplinkosaugos reikalavimus atitinkančius produktus, „Antalis" rūpinasi ir visos tiekimo grandinės nekenksmingumo aplinkai lygiu. Įmonė „Antalis" pirmoji rinkoje skirtingiems fabrikams įsidiegusi FSC ir PEFC standartus ir gavusi jų sertifikatus, užtikrinančius visišką produktų tiekimo atsekamumą ir skaidrumą. Logistikos (žymėjimas etiketėmis, atskirų produktų saugojimas, pristatymas) ir informacinės sistemos (nuorodos, produktų kategorijos), rinkodaros ir pardavimo procesai (logotipų naudojimas, mokymai ir kt.) yra reguliariai tikrinami. Standartų taikymas reiškia, kad visi sertifikatą gavę fabrikai privalo atitikti tuos pačius aplinkosaugos reikalavimus.

Sertifikatas suteiktas 29 pasaulio šalyse. Šis skaičius 2015 metais didės, nes jų siekiama ir daugelyje kitų šalių.