Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Aplinkosauga

Green-toolbox-259x194.jpg

Naudinga informacija

Tiesa apie popierių

Vis dar yra žmonių, kurie tiki, kad turėtume bet kokia kaina išvengti dokumentų spausdinimo, nes popieriaus naudojimas prisideda prie miškų naikinimo. Klaidingai manoma, kad nenoras naudoti popierių - tai atsakingas požiūris į aplinką. Šie mitai apie popierių vis dar gajūs mūsų šiandieninėje visuomenėje. Pagrįstai iškyla daug klausimų. Ar popierius yra viena iš pagrindinių miškų naikinimo priežasčių? Ar atsakingas popieriaus produktų tiekimas turėtų tapti pagrindiniu kompanijos interesu? Kokios yra garantijos, kurių kaip atsakingo žaliavos tiekimo įrodymo turėtų reikalauti naudotojas? Kuo perdirbtas popierius skiriasi nuo popieriaus, pagaminto iš pirminio pluošto?

Antalis sukūrė keletą priemonių, kurios padės kiekvienam iš jūsų gauti gerai argumentuotą ir patikimą informaciją apie tai, kodėl popieriaus pramonė yra viena iš labiausiai atsakingų ir prisidedančių prie miškų atsodinimo.
 
Dirbdami kartu išsklaidysime mitus apie popierių.​

GSS_video_120x89.jpg

 

Antalio Green Star System TM padės lengvai iššifruoti už šiandieniniame pasaulyje paplitusio „žaliojo“ sertifikavimo slypinčią reikšmę.

 

 • Naudokite žalią parašą

  Green_LT_2.png

  INSTRUKCIJA KAIP ATSISIŲSTI IR NAUDOTI

  >> 1- Išsaugokite paveikslėlį savo kompiuteryje (spauskite dešinį pelės klavišą ir pasirinkite „save as")

  >> 2- Įterpkite paveikslėlį į savo el. pašto parašą.

  >> 3- Įterpkite URL lauke nuorodą.